Järjehoidjad

Raziel: Dungeon Arena

Alternatiivsed nimed: Raziel

Raziel: Dungeon Arena – selle žanri alati populaarne klassika

Razieli mobiilimäng, mis ilmus 2021. aastal. Kriitikud hindasid seda väga julgustavaks projektiks. Proovime välja mõelda, miks. Rollimängude žanr on ju ammu tuntud ja siin on peaaegu võimatu midagi uut välja mõelda. Osaliselt on teil õigus, kuid kes tühistas kvaliteetse RPG-mängu, millel on üksikasjalikud tekstuurid, huvitav legend ja erinevad tegelaskujud. Raziel: Dungeon Arena on just selline juhtum. Pange tähele, et siin pole automaatset liikumist. Kõik on nagu vanadel headel aegadel – me juhime juhtkangi.

Põhikampaania ja surmavad ülemused

Detailidesse laskumata pole legend uus. Maailm on ohus, kuratlikud järglased üritavad sellest läbi murda ja hävitada. Sina kui peategelane pead neile vastu seisma. Lisaks koletiste hordidele peate teel peamise kurjuse poole hävitama kõrvalbossid. Kokku on mängul 10 peatükki ja igaüks neist koosneb 7-8 osast, mis tuleb läbida. Iga osa on nagu minikongi – väike kaart koletistega (tavalised, haruldased ja legendaarsed), mille lõpus on miniboss koos tasuga. Viimastes osades kohtute peamiste ülemuste ja "maitsvate" esemetega.

Mängu algetapid võivad tunduda lihtsad, kuid seda tehakse mängu kiireks tutvustuseks ja lõbus algab veidi hiljem. Teil on ustav kaaslane, keda saab pumbata ja see annab teile boonusparameetrid. Tekivad uued oskused, mida saab kasutada üksikute või massiivsete sihtmärkide jaoks. Avaneb laud, kus on lai valik talente ja neist sõltub Sinu edasine areng.

Raziel: Talendipuu. Kuidas valida?

Meie rollimängu eristavad teistest anded. Just anded lisavad lahingutele hardcore'i ja dünaamikat. Need mõjutavad ka teie võitlusstiili. Kuni 30. tasemeni saate saadud talendipunktid tasuta lähtestada, et valida oma tegelase arengusuund. Igal kangelasel on mitu arenguharu, mis kõik on ainulaadsed. Proovige igaüks ja valige ise. Näiteks kui mängite vibulaskjana, saate valida:

  • Assassin Ranger – valige, kui soovite fantoomvormis suuri kahjusid teha; tagab kõrvalehoidmise kõrge taseme; Sobib hästi Toxic käigukomplektiga.
  • Phantom Ranger - teeb sagedaste rünnakute abil suuri kahjusid; omab fantoome välja kutsumise oskust; kombineeritav Soul komplektiga.
  • Dead Ranger – laseb tavalise ründekiirusega lisanooli, taastab elu; Ühildub Lost Shadow komplektiga.

Lugege kirjeldus hoolikalt läbi ja teil on seda lihtsam mõista. Saate valida talendipunktide automaatse eraldamise ja mäng valib selle, mida vajate. Ja kui tuju on hea, siis katseta ja ehk õnnestub luua näiteks uus power ranger. Kõik sõltub teie kujutlusvõimest ja soovist.

Kuidas Raziel: Dungeon Arena tasuta alla laadida? Mäng on jagamisvara – see tähendab, et allalaadimisel ei pea maksma. Kuid mängul endal on tasuline sisu. Näiteks võite osta oma kangelasele ainulaadse välimuse või kiireks tasandamiseks mängusisese valuuta või saada igapäevaste auhindade eest lisatasu.

Viimane vihje

Kui olete ülemuse tasemel hävitanud, ärge kiirustage nuppu "Lahku vangikongist" vajutama. Uurige seda, kaste saab kaardil peita:

  • pronks
  • hõbe
  • kuld

Nagu võis arvata, sisaldab igaüks neist aardeid. Mida suurem on haruldus, seda väärtuslikum on tasu. Seetõttu ärge olge laisk ja minge läbi kõik nurgad. Kes otsib, see leiab alati. Auhinnad parimates kastides rõõmustavad teid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more