Järjehoidjad

Valmis või mitte

Alternatiivsed nimed:

Taktiline tulistamismäng valmis või mitte. Mäng on saadaval arvutis. Graafika on uskumatult realistlik ja detailne. Tegelastele annavad häält päris näitlejad, relvad kõlavad usutavalt. Muusikaline partituur aitab luua mängus sünge atmosfääri.

Selles mängus saate rohkem teada politsei eriüksuste tööst, osaleda pantvangioperatsioonidel ja lahendada palju muid probleeme. Politseinikel on väga ohtlik ja raske töö, kuid see võib olla ka huvitav.

Te ei tohiks nii tähtsaid ülesandeid ette võtta enne, kui olete läbinud lühikese õpetusmissiooni. Oma missioonide edu tagamiseks vajate kõiki oma oskusi.

Kõigi testide läbimiseks peate proovima:

  • Tutvuge piirkonna kaardiga, kus operatsioon toimub, ja töötage välja tegevuskava
  • Otsustage, milline varustus on selle missiooni ajal kõige kasulikum
  • Kaasake eduvõimaluste suurendamiseks spetsialiste, nendeks võivad olla koerajuhid, snaiprid, sapöörid ja muude elukutsete esindajad
  • Täitke missioone üksi või koos sõpradega koostöörežiimis

See loend sisaldab peamisi tegevusi, mis ootavad teid arvutis Ready or Not mängimise ajal.

Mängul on mitu režiimi, parem on alustada kampaaniaga ja pärast selle lõpetamist ja kogemuste omandamist proovida kätt mitme mängijaga mängudes tõeliste vastaste vastu.

Kampaaniat saab mängida üksi või koos teiste mängijatega.

Mängu edu võti on tasakaal kiiruse, ettevaatlikkuse ja ettevalmistuse vahel.

Tegutseda tuleb kiiresti, kuid samas mitte liiga rutakalt edasi tormata, kuna on oht eksida ja maksta mõne meeskonnaliikme eluga või surra.

varustus loeb ka. Varustatavaid esemeid on üle 60, mis võimaldab igas olukorras toime tulla, kuid mõned kõige kasulikumad esemed tuleb lukust lahti võtta, neid pole esialgu saadaval.

Relvi on võimalik modifitseerida, et neid eelseisvaks missiooniks ette valmistada. Kasutage summuteid, erinevaid optikavõimalusi ja palju muud.

Kampaania läbimisel on sul võimalus valida raskusaste. Esimesed missioonid on üsna lihtsad ja aitavad teil kõike välja mõelda. Edenedes muutub iga uus ülesanne eelmisest keerulisemaks, seega püsib huvi Ready or Not g2a vastu kogu mängu vältel.

AI suudab hästi oma meeskonnaliikmeid ja vastaseid kontrollida, seega ärge oodake kergeid võite. Kõige keerulisem, mida peate tegema, on mängida võrgus inimvastaste vastu; mõnikord on nende seas väga ohtlikke vaenlasi.

Saate mängida Ready or Not nii võrguühenduseta kohalikus kampaanias kui ka võrgus koostöörežiimis või võrgumatšides võideldes. Valmis või mitte installifailid tuleb alla laadida.

Ready or Not saab osta sellel lehel oleva lingi kaudu või külastades mängu loojate veebisaiti. Vaadake seda kohe. Valmis või mitte Steami võti on soodushinnaga, ärge jätke allahindlust maha.

Hakkake mängima kohe, et päästa inimesi linnatänavaid tabavast kuritegevusest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more