Järjehoidjad

Realm of Mad Jumal

Alternatiivsed nimed: Realm of Mad Jumal

Kui sulle meeldib mänge žanr "fantaasia", see projekt on teie jaoks. Game Realm of Mad Jumal - mida sa pead lõõgastuda oma vaba aega veeta lõbus ja huvitav. See on multiplayer online mäng, mis ei nõua teilt installeerida täiendavat tarkvara või klientidele. Nii et saab mängida otse oma lemmik brauser. Peamine Iseloomustab mäng - koomiline žanr, kus see täidetakse. Praeguseks on mäng uhke armee fänne, kes on täiendatakse iga päev, uusi ja uusi osalejaid.

Nagu näete pealkirja, Realm of Mad Jumal Online - mäng, mis toimub kuningriiki, mis valitseb hull jumal. See muidugi mõjutab kõiki teisi elanikke kuningriiki. Mängus ootate tohutu hulk tasemel, millest igaüks on teil oodata kartsin koletis. Kuna see on multiplayer mäng, traditsioon saab liituda teiste mängijatega ja proovida võita ühiste jõupingutuste kõik vaenlase jõududega. Interface projekt sobib tema meeleolu - positiivne, heasüdamlik, koomiline.

Kuna me räägime online mäng, siis tuleb märkida, et alguses gameplay Realm of Mad Jumal on registreerimine kohustuslik. Siinkohal projektis ei kohandata vene mängijatele, kuid kas see on tõlgitud vene lähitulevikus, me ei tegele öelda. Kuid see asjaolu ei tohiks segadusse teid. Nagu kogenud mängija, siis on võimalik tegeleda kõik oma ja isegi ilma sõnastik - intuitiivselt. Aasta tagasi mängu seoti Steam.

Alustada registreerimise protsessi, peate läbima asjakohase link «Registreeri», mis asub üleval paremas nurgas mängu ekraani.

Näete registreerimisvormi täites saab alustada Realm of Mad Jumalat mängida. Lugege hoolikalt kogu vihje süsteemi, nii et see on lihtsam täita vormi väljad. Peate sisestama oma parooli ning pakkuda süsteemi haldamine oma e-posti aadress.

Peamine eesmärk on mäng, nagu eespool mainitud, - tappa koletised. Et seda teha, iga mängija pööratakse relvade. Enamik kontroll tähendab kollektiivne mäng. Iga saavutus kõigi edukalt lõpetanud missioon ja ülesanded projektis osalejad saavad mängijad kogemusi punkte vaja saada järgmisele tasemele. Siis mängu mängida Realm of Mad Jumal on veelgi huvitavamaks, sest parema võime iseloomu ja välimusega uued koletised. Kollektiivselt teenida punkte palju kiiremaks ja lihtsamaks.

Praeguseks on mäng olemas kõik 14 põhiklassi märke:

Vargad.

Archers.

Preestrid.

Wizards.

Knights.

Assassin.

Paladins.

Mystics.

Necromancers.

Warriors.

Hunter.

Tryukachi.

Warlocks.

Ninja.

Kõik need märgid mängida Realm of Mad Jumal on tasuta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more