Järjehoidjad

Rebel Inc.

Alternatiivsed nimed:

Rebel Inc poliitiline simulaator koos majandusstrateegia elementidega. Mäng on saadaval Android-seadmetes.

Graafika on hea, muusika on meeldiv ja pealetükkimatu.

Mängu töötas välja stuudio, mis oli mänguringkonnale tuttav kui populaarse Plague Inc looja, mis võitis enam kui 68 miljoni mängija südamed üle maailma. Selle mänguga tuttavad inimesed arvavad tõenäoliselt juba, mida seekord oodata. Siin on täiesti uus projekt, millel on rohkem funktsioone, mis muudab Rebel Inc.-i mängimise veelgi huvitavamaks.

Seekord võtate kontrolli sõjajärgse ühiskonna üle. Kuigi konflikt on möödas, on veel palju tööd teha.

  • Stabiliseerige majandus
  • Rahastada teadus- ja kogukonnaprojekte
  • Hoidke kogukonna meeleolul silm peal ja vältige mässu algust
  • Hallake eelarvet nii, et avalikkus oleks teiega rahul

Mäng on uskumatult realistlik. Avalikkuse reaktsioonid on peensusteni läbi mõeldud ja võimalikult lähedal reaalsete inimeste käitumisele.

Sellise realismi saavutamiseks tegid arendajad palju uurimistööd ning pidasid isegi nõu poliitikute, ühiskonnategelaste, rahastajate, ettevõtete esindajate ja ajakirjanikega. Kõik see võimaldas luua uskumatu mängu.

Teie ülesanne on hoida korda 7 piirkonnas, millest igaüks on ainulaadne. Võtke arvesse konkreetse territooriumi, geograafilise asukoha, kliima ja avaliku meeleolu eest vastutavate juhtide omadusi. Ilma nende teadmisteta on edu saavutamine raske. Oma juhtimise tõhususe parandamiseks uurige kõiki enda kontrolli all olevaid valdkondi.

Ressursikasutuses tasakaalu leidmine pole lihtne ka rahuajal ja veelgi keerulisem pärast pikka majandust kurnanud konflikti. Rahulolematuid on alati ja kahjuks tuleb varem või hiljem peaaegu kindlasti kasutada ülestõusu mahasurumiseks jõulisi võtteid. Tuleb tegutseda väga ettevaatlikult, et mitte tekitada ühiskonnas uut hävitavat konflikti.

Ärge lootke, et saate esimese korraga õigesti. Mitme piirkonna juhtimise õppimine ja isegi ajaloo nii keerulisel hetkel on vigu tegemata võimatu. Ebaõnnestumine mängu esimestel minutitel aitab teil mängumehaanikat paremini hallata ja järgmisel korral ettevaatlikumalt tegutseda.

Saate õppida mänguliidest kiiresti ja lihtsalt juhtima tänu algajatele ettevalmistatud näpunäidetele mängu alguses.

Mängu mängimiseks pole vaja Interneti-ühendust, lihtsalt installige mäng ja saate igal pool olles lõbusalt aega veeta.

See mäng pole lihtsalt lõbus ja huvitav ajaveetmise viis. Saate palju õppida ja rohkem teada maailmakorra ning riikide ja suurkorporatsioonide juhtide ees seisvate probleemide kohta.

Android-s saate

Rebel Inc tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakkake kohe mängima, et aidata maailmal pärast konflikti normaliseeruda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more