Järjehoidjad

Reborn Horizon

Alternatiivsed nimed: Reborn Horizon

Reborn Horizon online - tasuta multiplayer strateegia pärast ilmutuslik teema. See võtab teid fantaasiamaailmas pärast kohutavat skaala katastroof. Siin muuta oma riik, kelle ülesanne on taastada art tehnoloogia ja rakendada jõuvõtete, samuti varude relvi püsima jääda. Sa mitte ainult ei pea võitlema ellujäämise nimel, võideldes mitme vastased, vaid tegema kõik selleks, et arendada oma linna, saad õige vahendeid regulaarselt treenida armee koosseisu. Tänu 2,5 D kaardistada kõik, mis juhtub mõnikord tundub õige. Sukeldunud sügavalt pulbitsev atmosfäär ürituste projekti SlipShift GmbH sa ei märka, kui sõidavad tund tunni järel. Kõik sõjaline tegevus, mille eesmärk on tõestada, et teie tsivilisatsioon on õigus eksisteerida. Ja palju sõltub lisatud leidmisel. Ole tähelepanelik kogu aeg, et kaitsta oma vara ootamatu rünnakuid vaenlased. Maailmas valitseb anarhia, väga raske kinni hoida, kuid kui sa ei karda raskusi?

Reborn Horizon registreerimise viib teid virtuaalne ruum, kus globaalne soojenemine ja tuched Icemen teinud korvamatut kahju. Üleujutus põhjustas paanika piiritu maailma elanikkonnast. Ja ainus, kes kogunesid tema tugevus väljakutse elemente ja ei karda kokkupõrgetes jõukudega lootusetu stipendiaatide valmis tapma jaoks tühiasi, lõpuks mitte ainult mugav uus maailm, vaid ka laiendada oma volitusi. Registreeru on väga lihtne. Mängi Reborn Horizon Võite juba pärast täitke väljad järgmised andmed: mängu nimi, login, parool, e-posti aadress. Muide, see on väärt märkimist, et online-päris taskukohane. Süsteemi nõuded ei ole šokeeritud tema taevani ja gameplay saaks hoida keskmine arvuti seadeid.

Enne Reborn Horizon mängida, on mõista põhiolemust mängu. Linna kaardil, siis ehitada ja uuendada hooneid ja Kaart ala võimaldab vaadata kogu maailmas tervikuna ja planeerida rünnakut naaber laagris. Seal liides rohkem kasulikke funktsioone nagu World vestlus, mille kaudu saab suhelda teiste kasutajatega ja info aken ja kiirus Ups mis ammutas kõik olulised avaldused tulevastest sündmustest. Siin on võimalik kiirendada ehitamine korda või koolituse ajal.

In Reborn Horizon online Sa pead tegelema järgmisi ressursse: Junk, Stone, toidu, energia ja rahvastik. Staatust jälgida nende arv peaks alati, kui teil tekib kallis linn. Ilma ressursside progress peatub. Kuid see on väärt märkimist, et rohkem kui vaja ka ei tohiks koguneda nimekirja hea. Muidu liigne raisku, ja kes ka tahavad, et oleks mõnus?

Vaatame, mida hoone peaks olema oma linna. Ehitus mängib olulist rolli, ja sa lihtsalt pead pöörama tähelepanu erinevaid objekte. Reborn Horizon mäng hõlmab ehitamiseks näiteks hoonete

- Juhtimiskeskuses (tänu sellele projektile te korraldate oma linna, koguda olulist teavet riigi sõjaväe, vaadates vägede liikumisi ja sõidukid);

- Shopping-posti aadress (et oleks võimalik mitte ainult võidelda, vaid ka osaleda kaubandus)

- Raadiojaam (majakas ellujäänutele, mille kaudu on võimalik kokku puutuda välismaailmaga);
- kasarmud (elupaikade sõdalased rohkem kasarmud, mitu ühikut on võimalik palgata)

- Shack (eluaseme elanikkonnast, mis on väärtuslik fond linna, sest tavalised inimesed - on oma töö)

- Vallid (ettevaatusabinõuna suurendada vastupanu jõud)

- Scout Tower (kus sõdurid läbi vaadata selleks, et õigel ajal aruande ohtu rünnak)

- Assembly Plant (võimaldab teil laiendada territooriumi omandit)

- Bunker (nõutav ladustamise vahendid)

- Shelter (salajane hoone, kus väärtuslikke materjale on peidus vaenlased).

Noh, see küsimus on selge, ja kuidas sellega toime tulla vajalike lahinguüksuste? Reborn Horizon mäng annab mängijatele kontrollida kahe tehnoloogia taset. Technology I : Scout, palgasõdur, vihane mob, snaiper. Technology II : Jeep MG Bicycle majahoidja Buldooser Team hävitamine Artillery Perepretendent. Sa pead õppima kõik sellised võidelda võime kasutada põhjendatud ja otstarbekas. Püüdke kindlustada miilits oli alati käepärast! Ainus viis võimalikku edu lahinguväljal.

Nii, teil on palju teha selles segane maailm. Muidugi, see ei ole kogu nimekirja tulemas tegevusi ja parem self-test pass kõik põnev. Pea meeles, et tulevik on sinu kätes! Las mõistis kõik meie plaanid, ja hea õnne hetk ei pööra ära!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more