Järjehoidjad

Red Dead Redemption 2

Alternatiivsed nimed: RDR2

Red Dead Redemption 2 (RDR2): Wild West elu.

Mul ei õnnestunud tolmuga toime tulla pärast Red Dead Redemptioni seiklusi, kui Red Dead Redemption 2 tuli kontsadesse. Kuid kuigi Rockstar Studios ettevõtte arendaja talletab hoolikalt krundi ja teiste mängude nüanssidega seotud teavet, õnnestub mängijatele ja ajakirjanikele mõnikord seda tükki koguda. Tänu uurimusele sai teada, et läänepoolne isik, kes on väljapoole, on prelüüd või nagu nad ütlevad Red Dead Redemptioni prequelit. Selline järeldus tehti siis, kui autorid mainisid, et nad töötavad John Marstoni liikumismehaanika kallal, kes, nagu me teame, puhanud maailmaga.

Echo möödunud

Kui te mäletate, et viimane osa jätkas Johannes oma edasise karjääri kui kõrilõikaja ja läks üle seaduse poolele. Pigem oli ta sunnitud seda tegema. Ükskõik, mida te ütlete, kuid perekond on võimas survetööriist, kui kvalifitseeritud käsi seda valdab. Normaalsele elule naasmiseks peab tema abikaasa ja poeg aitama valitsusasutustel oma endised kaasosalised püüda. Bill Williamsoni, Javier Esquella ja "hollandlase" püüdmiseks tungib Marston üle lääne ja ületab Mehhiko piiri ning on isegi Abraham Reyese käsu all, aidates mässulistel.

But isegi siis, kui endised sõbrad on büroo esindajate käes, kus kangelane oli nüüd loetletud, ei antud talle lubatud vabadust. Kõige ohtlikum on ikka veel “Golandets”. Kui John sõitis ta mägedesse, aga ta lihtsalt hüppas alla, tehes enesetapu ja andis samal ajal oma jälitaja vabaduse. Pöördudes perekonda tagasi, ei meeldinud Marstoni idüll. Kui talu ründas büroo esindajate armee ja kangelane pidi taas võitlema. Tema abikaasa ja poeg suutis imepäraselt põgeneda ja varjata, kuid Johannes ise suri, sest seal oli liiga palju ründajaid.

. Need sündmused avanesid 1911. aastal ja järgmine kaader kandis mängijat 1914. aastal, kui Johni täiskasvanud poeg, Jack, vanemate hauas lubas kätte anda oma surma. Seega on Edgar Ross'i jälgedes jälle uus iseloom, et teda Mehhikosse juhtida ja duellis tappa. Nüüd on ta ka keelatud ja oleks õige eeldada, et Red Dead Redemption 2 mängitakse nüüd tema nimel, kuid ei. Kui John Marston kaadrisse ilmub, tähendab see seda, et see mänguasi räägib lugu, kus kangelane ei ole mitte ainult elus ja hästi, vaid ei ole veel aega oma prioriteetide muutmiseks. Niisiis, kui laadite alla Red Dead Redemption 2, peate temaga koos osalema oma gangsterite seiklustes, kuni ajaloo rada viib saatusliku hetkeni.

Mis veel teada

mängijal on võimalik valida režiime:

  • Download
  • Multiplayer

A platvormid:

  • PlayStation 4
  • Xbox One

Keselt oodatakse selles nimekirjas arvutisse pettumust. Isegi eelmises mängus seda funktsiooni ei rakendatud. Kuigi mängijad nõuavad pidevalt võimalust mängida arvutil Red Dead Redemption 2-s, ütlevad arendajad ausalt, et neil on vähe huvi selle vastu, mida teised neist soovivad.

Ei ole kahtlust, et Red Dead Redemption 2 (RDR2) kasutajatel on rikas relvade valik, mis ei ole väiksem kui endine arsenal, mis on jagatud rühmadeks. Seal on laso, noad, revolvrid, erinevat tüüpi vintpüssid, haavlipüssid, taskulambid. Üheski või ühekordseks täitmiseks ei ole ühtegi käiku, shootouti, dueli ega missiooni. Kui avate suure avatud maailma, uurib see. Kohtute uute ja tuttavate nägudega, saate trofeed, põnevaid külalisi. Looduses läänes on see ikka veel ohtlik, seega olge ettevaatlik!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more