Järjehoidjad

Jäänud Knights

Alternatiivsed nimed: Jäänud Knights

Game Jäänud Knights - on põnev mäng anime stiil, mis loodi žanri MMO.

Jäänud Knights on tasuta mäng, kus sündmused arenenud mõõta Skalari. Inimkond oli lukustatud see mõõde, kuid võib-olla juhus, et avaneb portaal ja inimesed on vabad.

In Jäänud Knights registreerimine on vajalik, et iga mängija, kes tahab mängida Jäänud Knights. Registreerimiseks Selles mängus pead veenduge, et järgmised:

1. Leia soovitud mäng internetis, vaid ametlikul kodulehel mängu Jäänud Knights.

2. Klõpsake roheline magic ball, mis ütleb «Play».

3. Järgmine peate järjepidevalt kolm sammu.

4. Lae mäng klient. Näib, kohe pärast nupu «Play».

5. Siis see mäng installeerida kliendi.

6. Ja pärast, et teile antakse võimalus täita registreerimisvorm.

Play Jäänud Knights saab iga mängija, kes on läbinud kõik kolm etappi registreerimise ja kes oma arvuti võimsus on muda, mis eespool:

Intel Pentium 4 2. 0 GHz - Protsessor

1 GB - RAM.

Gefore 5600 128 MB (128 MB Radeon 9500, Intel GMA 950) - Graafika.

Window XP - OS.

2 GB - Hard disk drive (HDD).

DirektX 9. 0C - DirekttX.

In Jäänud Knights mängida teil on võimalus nende klasside

1. Ründajad - selles klassis spetsialiseerunud kõrge rünnaku kiirust ja kõrge kriitiline streigid, mistõttu on kiirem kui peaaegu iga vaenlase. Ründajad on madal kaitse.

2. Dual Gunner saavad minna kergema tulekahju rünnak saada enne oma vaenlasi. Suure rünnaku kiirust ja kõrge kriitiline streigi võimalus, Dual Gunner on võitmatu jõud, mis peetakse kinni kõik.

3. Heavy Kanderaketid loodi hävitada. Oma hulgaliselt relvi ja rünnak pikamaa, võivad nad tõsiselt vigastada suure vahemaa nende vastased.

4. Sissetungijad on tank lahinguväljal, mõjub laastavalt tema korralik rünnak võimu. Neil on väga kõrge tase. Nende eesmärk - et ellu jääda ta.

5. Elementaliste - kas see on klassi rühm kellegagi või üksi, nad on kõrge magic rünnak erinevaid elemente. Puudumisest hoolimata kaitse võim, nad korvata seda magic rahvahulga kontrolli oskusi ja staatust mõju.

6. Preestrid - on tervendav klassi mäng jäänuk Knights, põlvnema Magic Circle. Nad tahavad, et aidata ja toetada liitlasi läbi tervendavat ja taaselustamine hukkus lahingus. Preester on suurem HP võrreldes oma kolleegidega.

Aga Jäänud Knights Online Võite võtta tee üks neist klassides ainult kümnendik tasandil. Ja enne seda, siis on avatud kolm põhiklassi mängud.

Jäänud Knights tasuta annab teile mõned võimalused, kuid mõnel pool mäng sa võib-olla maksma.

In Jäänud Knights veab, et jõuda tippu mängu ja võtma juhtpositsiooni. Olete kindel, et saavutada eesmärk!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more