Järjehoidjad

Resident Evil 4 uusversioon

Alternatiivsed nimed:

Resident Evil 4 Remake kultuspõneviku 4. osa uuendatud väljaanne. Saate mängida arvutis. Graafika on uuendatud, tekstuurid on suurema eraldusvõimega ümber joonistatud, samuti on suurenenud nõuded riistvarale. Heli ja häälnäitlemine on täiustatud ning muusika on valitud nii, et see loob jubeda Raccoon City sünge atmosfääri.

Mängu uuendatud versiooni lugu on endiselt hea. Olete missioonil päästa presidendi röövitud tütar linnas nimega Raccoon City. Selles väikeses asulas juhtus inimtekkeline katastroof, mis muutis elanikkonna kohutavateks humanoidkoletisteks.

Päästemissioon saab olema raske:

  • Avastage linna, otsides kasulikke esemeid ja relvi
  • Looge uuesti, mis juhtus
  • Leidke kõik vihjed, mis viivad väärtusliku pantvangi asukohani
  • Aidake ta sellest põrgust kohast välja ja tulge ise välja

Seikluse ajal peate hävitama surmavad olendid, kelleks kohalikud on teie teel muudetud.

Sellises kohas on väga raske lihtsalt ellu jääda ja lisaks ellujäämisele peate hoolitsema ka olulise missiooni eest. Kui mängisite esimest väljaannet, pole juhtnuppude väljamõtlemine keeruline. Aga kui see on esimene tutvus mänguga, siis on arendajad esitanud lühikese õpetuse, mis on sel juhul kasulik.

Enedes kohtate selle kohutava koha üha ohtlikumaid elanikke. Hankige kogemusi oma iseloomu taseme tõstmiseks ja võitlusoskuste parandamiseks. Kontrollige hoolikalt kõiki marsruudil olevaid nurgataguseid, et mitte unustada esmaabikomplekte, laskemoona ja võimsamaid relvi, mis teel kasuks tulevad.

Hävita koletised, peategelane nimega Leon S. Kennedy kasutab peamiselt tulirelvi. Peaksite oma laskemoona säästma, sest neetud linna süngetel maastikel peidavad end kohutavad olendid, keda ei saa esimesest lasust peatada. Kõige ohtlikumad on ülemused, keda isegi granaatide abil võib olla raske tappa. Kasutage vargsi, et takistada vaenlastel teid tuvastamast ja rünnata üllatusega.

Linnas tuleb liikuda nii jalgsi kui ka kaevanduses olevate sõidukite, näiteks paadi või käru abil. See muudab mängimise huvitavamaks ja mitmekesisemaks.

Hea kvaliteediga graafika, kuid maastik on sünge, nagu linn ise. Raske on arvata, millised õudused peidavad end järgmise pöörde paiku varjus.

Resident Evil 4 Remake'i mängimine meeldib nii neile, kes on selle sarja mängudega juba tuttavad, kui ka uutele mängijatele. Süžee mõistmiseks on hea teada taustalugu, kuid see pole vajalik. Mäng on omaette narratiiv ja kogu info, mis aitab toimuvast aru saada, räägitakse sulle enne mängu algust.

Resident Evil 4 Remake tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami platvormilt või arendaja veebisaidilt.

Hakka mängima kohe, et tulla võimalikult kiiresti appi vangile, kes on surmaohus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more