Järjehoidjad

Resident Evil 7: Biohazard

Alternatiivsed nimed: Resident Evil 7

Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7) ei ole südame nõrk.

Resident Evil 7: Osta Biohazard - 2017. aasta kõige oodatavam sündmus närviva närvide fännide seas ja virtuaalse õudusfilmiga sattumine. Mänguprojekt, nagu ka eelmised kuus osa, on osa suurest meediafrantsiisist, sealhulgas populaarsed Resident Evil täispikkad filmid, raamatud ja koomiksid, samuti kogumik kogumisi, millel on krundi tähemärki.

Kõik mängude osad ja esimene, mis ilmus 1996. aastal, olid mängijate seas väga populaarsed ja avaldasid märkimisväärset mõju ellujäämise horrori žanri arengule, ligikaudses tõlkes kõlab see õudusunenägu. Nagu nimigi ütleb, on peamine panus see, et kangelane peab ületama kõik raskused ja toime tulema seatud ülesannetega ilma elus püsimiseta ning autorid püüavad muuta oma teed hirmu, koletiste ja katsumustega täis verd.

Play mängu Resident Evil 7, erinevalt varem välja lastud mängudest, peab olema esimene inimene, tänu sellele saavad kasutajad realistlikumalt tunda kõike, mis monitoril toimub, lisab põnevust, et suudate PlayStationi kiivri ühendada. Tegevusfilmi žanr on minevik, see versioon tõotab keskenduda ellujäämisele äärmuslikes tingimustes, väikeste ressursside ja suure hulga vaenlastega. Krunt ise on üsna julm ja täis horror stseene. Enne kui pääsete hirmu ja ohu maailma, peate alla laadima Resident Evil 7, see mäng on klient, nii et sa ei saa ilma programmi alla laadida. Süsteeminõuded personaalarvutitele ei ole veel teada, autorid on siiani teatanud, et mäng töötab Microsoft Windowsis, kuigi on olemas ka PlayStation 4, PlayStation VR ja Xbox One versioonid.

Resident Evil 7 krundi funktsiooni (Resident Evil 7).

Play Resident Evil 7, jätkates eelmise lõigu lugu. Kõik sündmused toimuvad 2017. aastal, Louisiana osariigis, kus pole tegelikku linna, nimetatakse seda Delviks. Võitja Ethan saab uudiseid Miast, tema naisest, kes kadus kolm aastat tagasi, ja ta hakkas juba teda surma. Saadud kiri teeb kangelase teise riiki, kus ta kohtub mitte ainult oma armastatud, vaid ka kohutavate Bakerite perekonnaga. See koosneb:

  • Pea perekonna pea,
  • Margarita Jacki abikaasa,
  • Lukas poegade poeg,
  • Puudega naised, kes on aheldatud tooliga, ma ei nime teda.

B Resident Evil 7: Biohazard peab mängima Ethani rollis. See märk on silmitsi uskumatute sündmustega, kiri viib ta mahajäetud majale, nii et Mia peaks olema. Maja on pahaendeline, enne kui kohtuda oma naisega, Ethaniga, peate lahendama paljusid mõistatusi ja leidma kõik vajalikud asjad, mis räägivad Mia kadumisest. Selleks, et kangelane saaks teatud Zoe'lt kõnesid vastu võtta, ütleb ta talle, et pärast seda, kui tegelane on sellesse koju jõudnud, saab ta ainult läbi pööningul välja tulla.

. Aegadel selgub, et mängijatel on ka meistrid, nad on agressiivsed ja mitte vaimselt tasakaalustatud. Ethan peab püüdma neid tappa, et ellu jääda, kuid selgub, et nad on midagi nakatunud, see aine muudab need surematuks. Tegevus toimub mitte ainult mahajäetud mõisas, vaid ka purustatud laeval. Ja siis nad satuvad vana soolakaevandusse ja loomulikult laborisse. Arendajad lubavad mängijatele ootamatut lõppu.

In Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7) on vähe relvi ja laskemoona, nii et kasutajad peavad alati otsustama, mida teha, raisata ülejäänud kassett või varjata ja oodata ohtu ning võib-olla lihtsalt vaenlase tagantpoolt mööda minna ja mõneks ajaks välja lülitada sest vastased on surematud.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more