Järjehoidjad

Resident Evil 2

Alternatiivsed nimed: Resident Evil 2

Enamik mänge tehtud filmi teema, nautida hull populaarne mängijatele. Mida me saame öelda legendaarne Resident Evil. Kõik filmid on selle seeria ja jumaldas oodata. Mängu Resident Evil 2 - eraldi kinnitus. Praeguseks statistika kohaselt, see mäng on kõige edukam äriprojekt. See on teine ​​osa mängijatele meeldib. Vastavalt viimastele maailma hajutatud üle 5 miljoni eksemplari. Ja need andmed kahvatuvad võrreldes kuidas vaimustavalt heaks ja aktiivselt võvad mängijad, vaid tutvunud projekti.

Isegi paljud kõige tõsiste mängude kriitikute tunnistas, et mäng Resident Evil 2 võib pidada kõige edukam osa. Projekt mitte ainult edukalt läbinud kõik parimad elemendid rakendatakse esimest osa, kuid lisas ka palju uut. Esiteks, teie silmad kiirustada kvalitatiivselt muutunud ajakava. Ka arendajad on otsustanud lisada Resident Evil 2 uut liiki relva. Teine üllatus fännidele projekti - parandada gameplay. Varem mängijatele võib toimuda ainult kaks peamist stsenaariumi, kuid nüüd on nende arv on kasvanud neli.

In Resident Evil 2 saab nüüd mängida kuulus linn nimega pesukaru. Selle osa mängijad saavad külastada nakatunud linna ja külastada politseijaoskonda uurima kanalisatsiooni inimesi ja näha teisi asupaiku.

Mängu süžee räägib meile kaks peategelast, kes isiklikel põhjustel tulevad linna. Silmitsi ohuga, et nad on otsustanud teha kõik võimaliku, et lõpuks välja tulla see ohtlik koht elus ja vigastamata.

Mängu alustamiseks peate alla Resident Evil 2 või osta CD. See osa mängust esitati kaks kettad, nii et projekt tõotab olla üsna ulatuslik ja huvitav.

Erilist tähelepanu tuleks pöörata sound. Ikka mäng kaasneb atmosfääri, hirm mongering meloodiaid, on kõige sobivam võtta üldist olukorda. Hoolimata sellest, et projekt on läinud kaua aega, filmimuusikat seda tänaseni leidub mängijaid palju mängijaid. Mõned lood on isegi mängitud Jaapani Sümfooniaorkester.

Kui saad laadida Resident Evil 2, siis ise proovida, et uurida uusi territooriume. Mäng on saadaval kõigi konsoolid ja mis tahes operatsioonisüsteem. Ja siis on rahul asjaoluga, et iga märk mäng on oma storyline. See nüanss on isegi ajakirjanduses eraldi.

Vaata ise kõik võlusid selles projektis, siis peame vaatama, et Resident Evil 2 video haagis. See video aitab saada kõige täieliku ja täpse ettekujutuse saamiseks mäng ja ütle kõigi suuremate uuenduste ja kasu. Kiirustage, et näha!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more