Järjehoidjad

Resident Evil 4

Alternatiivsed nimed: Resident Evil 4

Resident Evil 4 - arvutimäng kolmanda isiku shooter. Resident Evil 4 mäng kulgeks sündmused selles horror film. Alati peab olema valve. See on osa palju nagu tema eelkäijad. Sinu ees terve rida mänge. Ja see on lihtsalt rida tohutu seeria Resident Evil. Sa ootad kohutav koletised, pääste lendu tulistamist ja plahvatusi ja kõik, mis mahutab mäng Resident Evil 4.

Enne mängu villak soovitan teil lõpetada lugemine see läbi ja sirvida Internetis on Resident Evil 4 video. Ja siis saab kiirustada mäng Resident Evil 4 download kohapeal.

In Resident Evil 4 mängu on üsna lihtne, kuid muidugi fun. Arengud alates 2004. Peategelane on mäng vabastab ja kaitse USA presidendi tütar. See avalik teenistuja on mingi üleloomulikke võimeid, kuid on piisavalt tark ja tugev.

Nii, mäng Resident Evil 4 on kaks peategelast:

• Leon Scott Kennedy

• Ashley Graham.

Leon Scott Kennedy - vyzvalitel presidendi tütar Ashley. Riigiametnike ja peategelane mängus. See on oma iseloomu, ja ainult tema. On üks peatükk, kus sa kontrolli väike Ashley, ja et see ei ole erivarustust. Põhiülesanne oma oberigat tüdruk.

Ashley Graham - tütar, kes rööviti religioosne kultus. Nõrk iseloom ja peategelane koormana, sest pärast Leon leiab ta, et ta peab elama ja too ta koju vigastamata. Aga sa võid kasutada teatud nuppe, et kontrollida oma tegude või pigem tellimist. See aitab ka oma iseloomu - näidata vihjed, ronib ja avab ukse oma back-breaking kangelane.

Kui te ei saa salvestada tüdruk koletised, vaid pigem neid röövitud või tappis, siis väljuvad mängu. st seda ringi ei. See on peamine - Sinu ülesanne on kaitsta presidendi tütar.

Kasutusel iseloomu Resident Evil 4 relv on esitatud piisav hulk ja mitmekesisus. Aga uuendus on saadaval - lasersihik, mis oluliselt lihtsustada protsessi teile mänge.

Peamised vaenlased teie viisil see verejanuline elanikud külades - Ganado. Kui nii lihtne elu inimeste ja põllumajandustootjatele. Aga pärast viirusinfektsiooni Las - PLAGAS muutuvad nad hingetu koletised.

Mäng pakub ka täiendusi preemiat režiimid: «lahku», Assigment Ada, "Palgasõdurid".

Märganud, et arendajad otsustasid siiski rahuldada fännide ja anda parim vaade mängu ajakava, värskendada. Kuigi seni tasandil parima, kuid parem kui eelmine osad. Heli pingeline hetked mäng on üsna hirmutav, et värin läbi keha. Sa ei saa meelevaldselt hirmul.

Download Resident Evil 4. koha ja saab kiirendada vabanemist tüdrukud. Pärast Ashley ootab teie abi. Ärge unustage, et meile sellest põnev mäng oma meeskonnakaaslasi. Mida nad on tundnud kõik raskusaste ja tekkimise ohtu sündmustest.

Ilusat mängimist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more