Järjehoidjad

Resident Evil 6

Alternatiivsed nimed: Resident Evil 6

Resident Evil 6 - arvutimäng žanr kolmanda isiku shooter. Mängu Resident Evil 6 tervitab kõiki fänne fantaasia maailm õudusega. Mängu arendajad, firma Capcom panna maksimaalselt jõupingutusi, et parandada kõik eelmised osad. Aga mille kohaselt ei fännid, üheksas osa mängust ei ole palju parem. Teie ees kuni viimase rea kättemaks suur nn seeria Resident Evil. Isegi kui sa ei ole tuttav eelmise seeria, see on midagi, mida iga uus osa lugu algab otsast peale.

Muidugi, enne kui hakkad mängima, on soovitav lugeda läbivaatamise mängu ja vaadake, Resident Evil 6, videod internetis. See aitaks oluliselt lihtsustada protsessi mängu. Ja siis võite külastada veebilehte ja mäng Resident Evil 6 download.

Mängu Resident Evil 6 on areng väljamõeldud sündmusi Ameerikas. Aga asjad liiguvad ümber maakera.

Alusta mängu Resident Evil 6 Võid mängida nii kiiresti Vali storyline mis algab mäng. Siin on neli lugu kampaania, neist kolm paarikaupa peategelased ja ühe

• Leon ja Helena

• Chris ja Pierce

• Jake ja Sherry

• Ada Wong.

Leon ja Helena - Salateenistuse Leon Kennedy ja tema partner Helen Harper. Kui te ei soovi mängida uusi arenguid uusi suundumusi. Siin saate kasitud, alati kuulata metsakohinat tulevad pidevalt tulistades paar kuuli klipp.

Pearce ja Chris - Chris Redfield iseloomu ja tema assistent Pierce Nivens. Seal on palju tulistamist, plahvatusi ja lahingud tohutu koletised.

Jake ja Sherry - poeg juht antagonist Albert Wesker, sõdurid - palgasõdurite sõdurid ja salateenistuse Sherry Birkin. Sõjaväe, nad on nõrgad, võrreldes esimese kahe. Sa oled alati jooksus.

Ada Wong - klassikaline versioon. Osaleja suuremast protsessi kõrvaldada koletised ja mutandid. Seal on palju mõistatusi ja adrenaliini toime.

-Mängu Resident Evil 6 relva on toodud suurtes kogustes. Aitab seadmed korralik silmas lahingut.

Mängu süžee päris põnev. Üritused paljastama 2012 ja 2013. Umbes põhjus president soovi paljastada saladus USA sündmused 1998. Tapa ta, ja tuginedes esimene lugu mäng on seotud. Vaata nelja omavahel tihedalt läbi põimunud.

Seoses käsi koletised selles osas nad said võimaluse.

Mängu Resident Evil 6 tegelikult sai parem graafika, hea kujutamine tähemärki mängu. Ja mis kõige tähtsam, kus suurepärane kujutamine zombisid jm muteerunud koletised. Ideaalne eelpingestatud hirmutav olukord. Hea valik audio täiesti lõpetab üldpilti mängu Resident Evil 6. Paistab, et sul jõuda reaalse sündmusi teile.

Kiirusta kiiremini alla Resident Evil 6 ja jätkata võita mängu ja saavutada parimaid tulemusi võidu.

Õnn mängimist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more