Järjehoidjad

Resident Evil: Revelations

Alternatiivsed nimed: Resident Evil: Revelations, Resident Evil: Revelations Resident Evil

Mängu Resident Evil: Revelations - Jaapani videomäng kaasaskantav konsool Nintendo 3DS, on segu žanrid Action-seiklus ja Survival Horror. Projekt töötati Capcom ja on kaheksas mängus peamine seeria. Mäng ühendab esimest ja neljandat. Arengud toimub laeva. Kui otsida Chris Redfield, kes oli viimati näinud GPS süsteem mahajäetud kruiisilaeva saatis Jill Valentine ja tema partner BSAA, Parker Luciani. Nad uurivad mahajäetud laeva, vaatamata sellele, et seal on igasugu ohud varitsevad. Peale selle, et igal pool ümbritseb vaenlasi, poisid kogemata avastada viiruse T-Abyss. Aga mis juhtub siis seekord iseendaga Chris? Making oma tee läbi mägede koos Jessica Sherawat (uus agent BSAA), vapustas tema seltsimehed leida - nende ees terroriorganisatsiooni peakorter Veltro. Muidugi, need on nüüd, et vältida terror, hoolimata asjaolust, et ellujäämise koletised kujuneb väga raskeks. Need, kes on Resident Evil: Revelations peavad täitma, et koguda kõik oma jõud peab läbima terve rea valmis katsed. Kuidas esimene suur asukohta, siis avastad, et mitte kõik uksed on valmis liikuma avatud kohe teie ees. Mäng eeldab teatud toimingud, mis aitavad vaba juurdepääs uutele aladele kaardil. See nõuab otsing läbipääsuloaks, võtmed, crack elektrikilbid, lahendada mõistatusi. Tehke seda! Nüüdsest teie õhtud ei ole enam rauge!

Et saada gameplay enne pead alla Resident Evil: Revelations. Aeg, see protsess ei võta palju, ja üsna mõistlik süsteemi nõuded, nii et mis tahes probleeme, ei tohiks tekkida. Kui käivitada mäng enne sind kogu oma hiilguse kihama Resident Evil: Revelations video. Kuna teil on olnud au tegelevad versioon parem graafika (vabaneb mai 2013. platvormidel Xbox 360, PlayStation 3, Wii U ja PC), siis ei pea pettuma. Kõik päris realistlik, et sukelduda atmosfääri mäng saab koheselt.

Nii, et sa ei ole lihtsalt riputada asukohast, aga ka tõrjuma välja mitmeid koletisi. See unenägu jätkub lõputult, sest eri olendid ronivad välja vent torud väljumas pimeduses, äkki ründas ja halastamatu nagu surm ise. Lisaks probleeme ei tule kunagi üksi. Enamasti koletised ründavad gruppides ning sa pead kaitsma kahe või kolme isiku korraga. Lahingu ajal peame meeles pidama, et kõige nõrgem koht iga koletis - head. Noh, shooting teatud au oma keha, võite saavutada mõju aeglustub. Et oleks selgem, mida vastased peavad tegelema, anname mõned näited. Enim on kohtuda muteerunud meestest laev - Ooze (vedelik). See rühm vastaseid on palju sorte, standard, küünis, käntsakas, Tricorn. Mitte vähem ohtlik mutant naine - Ocean slaidid et äkki hüppavad veest välja. Kättesaadav ja teisi kahjureid: Fenrir - nakatunud hunt, Goby - hädatapetud mutatsioon kala Skarmiglion - suur elukas, mida kasutatakse, et luua DNA shark Farfarello - parandamine, kasutades viiruse «t-Abyss» jahimees, kes võib saada nähtamatuks ja paljud teised. Ei maksa mäng Resident Evil: Revelations ja ilma ülemused. Sa kohtub erinevaid koletisi. Näiteks Scagdead, Draghignazzo, Malacoda jne jne Viimases boss on liialdatud käsi ja süda asub rinnus. Võitmine teda, saate lõpuks hinge.

Kui olete otsustanud Resident Evil: Revelations laadida ja teha oma plaanid, sa pead mõtlema, kuidas sa tahad, et kontrollida oma iseloomu. Nad on palju: ja Jill Valentine ja Parker Luciani ja Chris Redfield ja Jessica Sherawat ja Keith Lumley ja Quint Ketcham ja teised. Ja igaühel neist on oma eripärad - seal on nii plussid ja miinused. Üks peamisi erinevusi tähtedega - heroes eelistust teatud relvi. Pärast Resident Evil: Revelations relv on suur mõju tulemus lahingud. Parim märk, siis seeläbi kätte mõned surmava trikke arsenal. Üldiselt, sa pead aru saama üks reegel: mitte midagi tegemist iseenesest. Esmaabi komplektid ja lisaboonuseid on vaadata ja pidevalt täiendada laskemoona leitud kotid laskemoona. Muide, mäng on üks gizmo et sa armastad - see skanner «Genesis». Oma aidata teil uurida säilmete vaenlane ja saada täiendavat komplektid. Noh, tere pimedas koridorides! Stock üles julgust ja minna koosoleku jaoks seiklus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more