Järjehoidjad

Obra Dinni tagasitulek

Alternatiivsed nimed:

Return of the Obra Dinn on väga ebatavaline puzzle mäng. Siinne graafika on originaalne, tundub väga huvitav, kõik tundub olevat pliiatsiga joonistatud. Heli on hea, muusika ei häiri.

Mängu ajal reisite tähtsa missiooniga tagasi aastasse 1807. Peate uurima, mis täpselt juhtus laevaga nimega Obra Dinn reisi ajal. Lugu on väga salapärane ja salapärane, juhtunut pole lihtne aru saada.

Laev oli oma aja üks parimaid. Ehitatud 1796. aastal Londonis. Tohutu, veeväljasurve 800 tonni ja süvis 18 jalga. Meeskond koosnes 51 meremehest, keda juhtis kapten R. Witterel. Laev tegi oma viimase reisi 1802. aastal. suunduvad itta, kuid ei jõudnud kunagi sihtkohta Hea Lootuse neemele. Pärast pikka viit aastat saabus Obra Dinn Falmouthi sadamasse rebenenud purjedega ja meeskonnata pardal.

Minge koos East India Company uurijaga saabumiskohta kahju ulatust hindama ja proovige välja selgitada, milline saatus tabas laeva meeskonda.

Kohale jõudes on midagi teha, aga enne on vaja veidi trenni teha.

  • Uurige laeva, et leida vihjeid korpuse
  • kohta
  • Uurige avastatud dokumente ja logiraamatut
  • Taasta sündmuste ahel

Teid ootab ees uskumatu esimese isiku seiklus. Uurige välja, mis on salapärase juhtumi taga.

Mäng põhineb oletustel, loogikal ja järeldustel. Jätkake samm-sammult, taastades sündmused hetkest, mil laev sadamast lahkus. Oluline on tegutseda järjekindlalt, iga uus episood tõukab edasi järgmisesse.

Ebaolulisi detaile ei juhtu nii keerulise äri ajal. Isegi ajaloo suurimad detektiivid oleksid selle mõistatuse jaoks liiga karmid.

Kui olete ummikus ega saa uurimisega edasi minna, tulge tagasi, kindlasti jäite olulisest teabest ilma.

Siin pole kiiret, mõelge faktidele nii palju kui soovite, varem või hiljem saate teada, mis juhtus.

Muusika on mängus valitud selliselt, et see ei segaks vaimset tegevust ega ärritaks. Luues samal ajal kirjeldamatu salapära õhkkonna.

Pilt on stiliseeritud pliiatsijoonistusena vanal pärgamendil. See otsus tundub väga ebatavaline ja muudab mängu tõeliselt ainulaadseks. Absoluutselt puudub tunne, et see pole uus projekt teie ees. Mängida Return of the Obra Dinn on endiselt huvitav. Väga ebatavaline teostus ja stiil sobivad hästi võimalusega uurida üht salapäraseimat juhtumit laevanduse ajaloos.

Return of the Obra Dinn tasuta allalaadimine PC-le, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami saidilt või arendaja veebisaidilt. Mängu väljaandmisest on möödunud mitu aastat ja hind, millega see praegu saadaval on, on üsna sümboolne.

Hakka mängima kohe ja aita taastada tõde müstikat ja salapäraseid sündmusi täis loos!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more