Järjehoidjad

tagastamine

Alternatiivsed nimed:

Returnal on dünaamiline tulistamismäng, mida saate mängida arvutis. Mäng on tehtud sünge stiiliga, kuid graafika selles on suurepärane eeldusel, et arvutil on piisav jõudlus. Häälnäitlemine on kvaliteetne, professionaalide esituses, muusika täiendab mänguatmosfääri.

Mängu peategelane on astronaut nimega Selena. Ta maandub väga kummalisele planeedile ja on sunnitud võitlema, et ellu jääda.

Planeedilt avastatakse iidse tsivilisatsiooni jäänused, teie ülesanne on mõista toimuvat ja leida väljapääs keerulisest olukorrast.

  • Avastage maailma, kuhu Selena sattus, ja proovige mõista, mis teeb ta eriliseks
  • Võitlus mitme vaenlasega
  • Täiendage oma oskusi ja varustust
  • Leidke keerulisest olukorrast väljapääs

Kohe mängu sisenedes ootab sind ees lühike õpetus, mille järel saad mängima hakata.

Kui loodate loo esimest korda lõpetada, siis asjata. Ebaõnnestunud katsed on mängu lahutamatu osa.

Pärast tegelase surma algab kõik otsast peale, kuid iga kord reageerib maailm juhtunule ja muutub veidi.

Edu saavutamiseks peate märkama kõiki toimuvaid muutusi ja kasutama neid oma eesmärkidel.

Kui sa pidevalt sama rada kordad, ei pääse sa kunagi finaali. Kohandage oludega, muutke marsruuti ja taktikat, et minna kaugemale. Kui komistasite ületamatule takistusele, on parem järgmine kord sellest mööda minna või proovida teistmoodi ületada.

Mängumaailm on ilus sünge iluga, maastikud on põnevad, kuid peategelane on igal sammul surmaohus.

Süžee on huvitav ja ettearvamatu. Ühel hetkel tundub, et kõik läheb hästi ja minuti pärast on oodata rasket võitlust ühe laguneva maailma olendiga. Sul ei pruugi olla piisavalt jõudu, et vaenlast võita.

Lihtsalt leppige lüüasaamisega ja proovige järgmistel katsetel vigu vältida. On ka soodsaid üllatusi, mis aitavad rasketes olukordades väljapääsu leida.

Playing Returnal on soovitatav täisealiseks saanud tasakaalustatud mentaliteediga inimestele. Mõned stseenid võivad lapsi šokeerida, seetõttu pole mängu noorematele lastele soovitatav.

Saate mängida mängu üksi või koos sõpradega koostöörežiimis. Mäng ei saa olema lihtne isegi sõpradega, kuid koos on teil juurdepääs uutele ellujäämistaktikatele, mis võimaldavad teil minna veidi kaugemale ja jõuda lõpuks finaali.

Te ei saa mängida täismeeskonnana, iga mängija juhib oma Selena versiooni erinevatest tsüklitest, kuid suurema kogemuse ja teabega saate järgmistel katsetel vigu vältida.

Koostöörežiimi jaoks pole vaja sõpru mängu kutsuda, saate mängida teiste mängijatega, kelle süsteem juhuslikult valib.

Tasuta tagasilaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Ostes mängu saate võimaluse Steami portaalis või külastades arendajate ametlikku veebisaiti.

Hakka mängima kohe ja aita peategelasel ebasõbralikult planeedilt põgeneda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more