Järjehoidjad

Ilmutus

Alternatiivsed nimed: Ilmutuse Online

Game Revelation Online fantaasia stiilis.

Hiina arendajafirma NetEase vabastas 2015. aastal oma turule testimiseks uue mänguasjatoote. Aasta hiljem sai mäng Revelation kättesaadavaks meie kontingendile mängijatele, kes ei olnud ükskõiksed Ida maagiliste lugude, PvE / PvP ja maagiliste lahingute suhtes. Tema huvides on maastike ja õmblusteta maailma ilu, mis tuleb mitmel viisil ületada:

 • Kui isiklik lemmikloom
 • Shown
 • Lennul
 • Kasutades teleportide süsteemi

Toovitanud kogenud mängijatele võitsid enam kui 400 arendajat oma vaimusünnitusel. Iga maailma nurgas oli hoolikalt läbi vaadatud kõik detailid ja katsetamise ajal võisid osalejad ise näha. Nüüd saate mängida mängu Revelation, ennetades selle tohutuid võimalusi.

Muutus virtuaalses reaalsuses. Suurepärase mänguasja sees saab imetleda fantastilisi maastikke, mis on suurest maailmast. Suures ruumis kohtate sõpru ja vaenlasi, peate pimeduse leviku peatama, hävitama metsik ülemused, ühinema gildi ridadesse ja võtma vana lossi tormiga. Alustamiseks peate alla laadima ilmutuse ja määrama ise kangelase ja tema kujutise:

 • Capper
 • Small
 • Rysoon
 • Mag
 • Winter
 • Druide

As juba mainitud, on mitmeid viise liikuda, kuid populaarsus võimalus lennata. Teataval etapil ilmuvad tiivad ja nende abiga on maastikku lihtsam uurida. Mõnes piirkonnas leiad ennast tõelise kõrghoonete, mägipiirkondade ja tiheda metsa labürintis, maagiliste loomade elukohas. Piloteerimise põhimõtte omandamisel saab seda võimet kasutada ka võitluse ajal.

Sõjaväljal.

Kui defineerite iseloomu klassifikatsiooni, saad selle koos teatud omadustega, mida te parandate. Teie andeid on vaja edasiste lahingute jaoks, olenemata sellest, kuhu nad areenil või hirmuäratavate olendite laagrisse lähevad. Alguses on parem saada kogemusi ja tõhustada tavalisi väikesi koletisi. Olles õppinud oma haavatavuste kindlakstegemiseks, on aeg minna kaugematesse maadesse ja süngeid koopaid uurima. Seal elavad kõige salakavalamad, julmad, kuid päris nutikad olendid. Ära eita neid ja salakaval, loogiliselt ja oskuslikult, aga olge nii ettevaatlik, et sa ei jääks kinni. Sarnase missiooni jaoks on parem koguda 5-10 inimest, ja siis on seda lihtsam võita. Tasu eest saate kogemusi, kuulsust ja kasulikku varustust. Suurema võidu tagamiseks korraldage 20-liikmeline marsruut ja mainitud auhinnad, et liituda tõelise kangelase tiitliga.

Ilmutuse jätkamine mängimiseks, on aeg mõelda suurele kampaaniale, mille eesmärgiks on uute territooriumide ja losside arestimine. Sellises grandioosses missioonis võib osaleda kuni 8000 inimest, kus igaüks saab oma osa edukast lõpetamisest. Kuna lahing võib toimuda õhus, vee all või maapinnal, tundub selline massiline veresauna väga muljetavaldav.

Pozvozhnosti Ilmutusraamatus võimaldab teil valida oma taktika: saada agresoriks või kaitsjaks, eluks või orjaks. Kui olete kindel oma võimetes, näidake seda areenil, vaidlustades teisi osalejaid. Liitu gildidega, et võidelda ja puhata ühises majas. Siin saate isegi luua romantilise suhte ja siis hetkeks, kui nad on rebitud.

The mäng pakub mitut liiki juhtimist:

 • Klahv-liikuda hiirepõhine navigatsioon
 • C, haarates eesmärgid võtmetega
 • Tarkvara sihtmärkide salvestamiseks.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more