Järjehoidjad

Velgede maailm

Alternatiivsed nimed:

RimWorld on põnev kosmosestrateegia mäng. Graafika pole ei hea ega halb, see on omamoodi unikaalne ja vastab mängu üldisele stiilile. Häälnäitlemine on hästi tehtud, muusikalised kompositsioonid on hästi valitud ega väsi mängijaid.

Selles mängus saate teada mitme inimese loo, kes elasid üle kosmoselennuki allakukkumise.

Valige üks kolmest jutuvestjast:

  • Kassandra Klessik - pideva säästva arengu eest
  • Phoebe Chilax on aeglane ja planeeritum juht
  • Randy, juhuslik ettearvamatu seiklushimuline inimene

Õppige lugu sellest, mis teile kõige rohkem meeldib, või vaadake olukorda kõigi nende silmade läbi, kui mängite iga kampaaniat kordamööda.

Sinu ülesandeks on ehitada universumi servale koloonia ja tagada katastroofi ellujäänute ellujäämine.

Edu saavutamiseks:

  1. Avastage planeeti, mis on teie inimeste koduks
  2. Ehitusmaterjalide ja muude ressursside kaevandamise rajamine
  3. Ehitage tehaseid ja tehaseid, et toota kõike, mida vajate
  4. Õppige uusi tehnoloogiaid võimsamate relvade ja sõidukite loomiseks
  5. Varustage asula kaitsemehhanismidega
  6. Jälgige kolonistide meeleolu ja tervist

Need on peamised tegevused, mis võimaldavad teil saavutada kõik mängu eesmärgid. Kuid tasakaalu leidmine võib olla üsna keeruline.

Enne kui saate RimWorldi mängima hakata, peate läbima lühikese õpetuse. See on enamiku mängude jaoks tavaline protseduur ja see ei võta kaua aega. Edasi on asunike laager täielikult teie käsutuses ja ainult teist sõltub, kas inimesed suudavad ellu jääda või mitte.

Planeedil on mitu kliimavööndit, kus tähelaev alla kukkus. Kõik need erinevad ilmastiku, taimestiku ja loomastiku poolest. Ehitage igasse neist kolooniad. Nii on lihtsam ellu jääda, kuna teatud elukondades on lihtsam toitu toota, teistes aga puitu või kivi koristada. Seega saavad asulad üksteist ressurssidega aidata. Pakkuge elanikele kõike, mida nad vajavad, need pole professionaalsed sõdalased ega ellujäämiseksperdid, vaid erinevate elukutsete tavalised inimesed. Igal neist on oma iseloom ja anded, mis võivad kogukonnale kasulikud olla. Proovige anda inimestele tuttavale tegevusele sobivaid ülesandeid ja siis töötavad need kõige tõhusamalt.

Oluline on alustada relvade tootmist niipea kui võimalik. Mitte kogu planeedi fauna ei ole kolonistide suhtes sõbralik. Kohalike hõimude hulgas on vaenulikke hõime, kelle eest on vaja kolooniaid kaitsta.

Pöörake tähelepanu meditsiinile, haigused võivad asula arengut tõsiselt aeglustada. Võitluse käigus saadud töövigastused ja haavad võivad vajada proteesimist.

Mängu olemus ei ole mingi eesmärgi saavutamine, vaid protsess ise, mille käigus saate jälgida tragöödiaid, koomilisi olukordi ja isegi elanike kangelaslikkust.

Saate jälgida, kuidas konkreetsete inimeste saatus kujuneb, see võib olla väga põnev.

RimWorldi tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks ei saa te seda teha. Mängu saab osta Steami portaalis või ametlikul veebisaidil.

Hakka mängima kohe ja aita grupil hätta sattunud inimestel ellu jääda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more