Järjehoidjad

RIOT

Alternatiivsed nimed: Rahutus

RIOT Internetis - see bsplatnaya brauseri strateegia, mis on pühendatud tänapäeva konfliktid, mis juhtub meie päev, kuskil Ladina-Ameerikas. Eesmärk mäng - vabastada väikeriigi Merani pildistatud sõjaväelise režiimi võimas diktaator.

Mängi mängu RIOT online tasuta, mängu ei nõua installi mäng klient ja on saadaval iga brauseriga. Kõik, mida vajame, on Registreeri mäss, mis tehakse sotsiaalseid võrgustikke nagu Mail. ru, klassikaaslased, Facebook, VKontakte (kui teil on registreeritud konto need võrgud) või e-posti teel (sisestage e-posti aadress ja parool, seejärel klõpsa "Play"). Registreerimiseks vali üks ikoone esitatud kodulehekülg ja järgige juhiseid. See on kõik see mäng Registreeri RIOT lõppenud!

Läinud mängus kohtub algselt avamisega mängu info kujul koomikseid. Pärast seda, sa pead valima oma kangelane: pakutud 6 tähemärki (3 naist ja 3 meest), siis vali fraktsioon (Scarlet Alliance või Koalitsioon Crown), sisestage lühike "kõne" (hüüdnimi) erivorm, võta nõustunud Mängud ja vajutab nuppu "Play".

Nüüd saame alustada mängu. Algfaasis NPC pakub läbida lühike käigus noor sõdur (vormis lugu missioonidel), mis peab olema möödas, et oleks kiiresti kohaneda mängu ...

Lühidalt olemasolevate liitude

Scarlet Alliance - armee revolutsionäärid ja anarhistid, kes võitlevad vabaduse eest totalitaarne diktaator. See fraktsioon puudub kõrgtehnoloogia relvi, kuid seda puudust tasakaalustab toetus kohaliku elanikkonna ja bravuurne julgust. Suunab selle tiiva kogenud ja aus liider - Comandante, kes lubas, et vabastada oma riigi diktatuuri sõjaväelise režiimi, ja kehtestada oma territooriumil valitsus rahva

Crown Coalition - ühing palgasõdureid, kes on küljel Baron, õigusjärgne omanik dünastia et kukutasid diktaator. Baron varustab oma armee koos uusimat tehnoloogiat. Pärast allasurumine sõjaväelise režiimi diktatuur, ta kavatseb tagada, et massiline väliskapitali, arendada kõrgtehnoloogilise tootmise.

Protsessis võitlus online mängu Riot võimaldab teil valida mate (Palgasõdurid) teatava kutseala esindajad: Heavy Assault või snaiper.

Mäng on ülesandeid, mis ei mõjuta sündmuste kulgu, kuid et mängida mängu online on mäss, üldse mitte igav, sest nad näevad välja üsna põnev. Kõik missioonid mäng toimub reaalajas ja lahinguväljaks on väga sarnased üksteisele. Aga meeles pidada, et saak iga missiooni nõuab head ettevalmistust. See tähendab, et mängib RIOT, tuleb võib-olla tegeleb relvade tema partei: vaja osta võimsamaid relvi, ainulaadne kassetid, stimulandid, granaadid, esmaabi komplektid ja muud mitte vähem kui soovitud. Choice mäng on piisavalt hea, kiivrid (kiivrid), püksid, saapad, vestid, püstolid, kuulipildujad, vintpüssi, jne ). Peale kõike seda saab uuendada.

RIOT online mäng on oma-mängu raha - peesot reaal tähed ja märgid. Mille abil oleks võimalik osta erinevaid asju.

Mängu tähemärki lahing ainult võimalik iseseisvalt liikuda ja tulistada, ja tegeleda ravi, või visata granaati taotleda õhuvägi, pead juba ise.

RIOT online mäng on huvitav omadus - Energy. Iga kangelane on viis ühikut energiat, mida saab kulutada võidelda. Energia, mis on tüüpiline sotsiaalseid mänge, taaskasutatud kohe, vaid teatud aja jooksul ning üleminek uuele tasemele.

Massirahutuste mängida, osaledes PvP-lahingutest ja põnevus otsijad ei Deathmatch (8x8 mängijat).

Lahingus mäng sisaldab ehitada oma baasi: on vaja ehitada sõjaväe tehases, mille kaudu saab saavutada oma eesmärke ...

Kokkuvõtvad vaadata, ma tahan öelda, mäng on päris huvitav ja põnev, see on palju erinevaid funktsioone ja omadusi, mida ei ole nimetatud. RIOT registreerimine Plunge igaüks seda elavat mäng maailmas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more