Järjehoidjad

Kultuuride tõus

Alternatiivsed nimed:

Kultuuride tõus mobiilistrateegiamäng lõbusa koomiksigraafikaga. Muusikaline seade on meeldiv ja mitte pealetükkiv.

Alustades pärast lühikest õpetust, kus saate selgeks mängu põhitõed, valite endale avatari ja nime, mida hiljem kasutada.

Pärast seda leiad end väikesest kiviajast pärit asulast. Just sellest külast peate pärast paljusid ajastuid tegema tohutu metropoli.

Mängu areng on ebaühtlane. Suurim läbimurre on üleminek uude ajastusse, kuid selleks on vaja täita mitmeid tingimusi. Õppige kõiki praegusel ajastul saadaolevaid tehnoloogiaid ja ehitage vajalikud hooned.

Mängus on kaheksa ajastut

  1. kiviaeg.
  2. pronksiaeg.
  3. Minose ajastu.
  4. Klassikaline Kreeka.
  5. Vana-Rooma.
  6. Rooma impeerium.
  7. Bütsantsi ajastu.
  8. Frankide ajastu.

Kuid arendajad ei istu käed rüpes, nii et selleks ajaks, kui hakkate Rise of Culturesi mängima, võivad ilmuda uued. Lisaks pöördele tehnoloogiate arengus võimaldab üleminek uude ajastusse laiendada pealinna, suurendades maksimaalset hoonete arvu.

Avastage uusi hoonetüüpe ja õppige uusi kultuure. Avastage ümbritsevat maailma. Looge maailma imesid ja täiustage neid. Järgige põhiülesandeid ja täitke need. Ehitage uusi kasarmuid ja avage uut tüüpi väed.

Pealinnas saate palgata sõjaväeülemaid. Igaühel neist on ainulaadsed oskused, mis mängu käigus arenevad. Võitlussüsteem mängus ei ole koormav, lahingud toimuvad automaatselt. Sa vaatad lahingut kõrvalt, kasutades selleks õigel ajal erilisi võimeid. Näiteks oma sõdalaste tugevdamine või nende kohtlemine, samuti vaenlase armee nõrgendamine. Erivõimed vajavad laadimist ja neid saab kasutada ainult teatud ajavahemike järel. Olulist rolli mängib see, millises järjekorras sa oma armee enne lahingut rivistad. Tasub kaaluda, kuhu lahinguväljal on parem paigutada teatud tüüpi vägesid.

Mäng, eriti majanduses, nõuab regulaarset tähelepanu. Automaatrežiimis toodetakse ainult kulda. Muude ressursside tootmine nõuab teie osalust. Püüdke hoida talud ja töökojad jõude. Pöörake tähelepanu elanikkonnale, püüdke probleeme õigeaegselt lahendada ja kiiresti likvideerida juhtumite tagajärjed. Hoidke elanikkond õnnelikuna. Pidage meeles, et õnnelik töötaja töötab tõhusamalt.

Lisaks kullale on mängus ka teist tüüpi valuuta – gems, mis võivad mänguprotsessi oluliselt hõlbustada. Kalliskivisid antakse mõne ülesande täitmiseks säästlikult. Need on kullast palju väärtuslikumad, koguge neid ja kulutage ainult kõige olulisematele asjadele. Kui soovite arendajaid tänada, saate päris raha eest rohkem kalliskive osta. Arendajad on kindlasti õnnelikud ja teil on natuke lihtsam mängida.

Sellel lehel olevalt lingilt saate Android-s tasuta alla laadida

Rise of Cultures.

Aidake oma hõimu ületada kõikvõimalikud raskused ja edu saavutada! Alusta mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more