Järjehoidjad

Rooma impeeriumi tõus

Alternatiivsed nimed:

Rooma impeeriumi tõus linnaehitussimulaator koos käigupõhiste strateegiaelementidega. Mäng on mõeldud mobiilseadmetele. Graafika on hea, multika stiilis. Tegelaste hääl on huumoriga ja muusika on valitud nii, et see teid rõõmustab.

Mäng eristub teistest. Rise of the Roman Empire'i on väga huvitav mängida, sel juhul on alati midagi teha ja ülesanded on mitmekesised ja ei hakka kiiresti tüdima.

Mängu alguses väikese Rooma küla saamisel tuleb sellest järk-järgult ehitada üks ajaloo suurimaid impeeriume. Kuid enne, kui see juhtub, ootavad teid palju seiklusi.

  • Avastage ümbritsevat maailma, et leida ehitamiseks vajalikud vahendid
  • Ehitage küllalt elamuid küla kiiresti kasvava elanikkonna jaoks
  • Arendage tehnoloogiaid, mis võimaldavad ehitada keerukamaid hooneid ja täiustada olemasolevaid hooneid
  • Looge tugev armee, mis aitab kaitsta teie vara ja hiljem seda oluliselt laiendada
  • Kauplemise seadistamine

See on vaid väike nimekiri asjadest, mida mängus teha tuleb. Kuid enne alustamist lugege läbi lühike õpetus, et õppida kõike juhtimise kohta.

Kuulake nõuandjaid, sest ükski valitseja ei suuda kiiresti arenevas impeeriumis katta kõigi juhtkonda.

nõuandjat kaks:

  1. Rikkalike kogemuste ja auhindadega Ovidi komandör, kes on läbinud palju lahinguid. Teda tasub kuulata kõiges, mis on seotud sõjaliste asjadega.
  2. Asteria on pädev juht ja majandusteadlane. See aitab määrata ehituse prioriteedid ja ütleb teile, kuhu on kõige parem raha kulutada. Lisaks on ta kaval ja tark diplomaat, kuuletuge talle.

Te otsustate, kuidas impeeriumi arendada, sest olete selles Caesar. Keskendu ehitamisele ja arendamisele või pühenda rohkem aega vallutamisele. Igal juhul peate tegelema mõlemaga, otsustate lihtsalt, millele rohkem tähelepanu pöörata. Barbarite hõimud ründavad regulaarselt. Parim vahend selle vastu on neid kõigepealt rünnata. Ilma teaduse ja majanduseta ei kusagil. Tugeva armee ülalpidamiseks on vaja raha ja parimaid relvi ei saa ilma sepakunsti arendamiseta.

Lahingud toimuvad käigupõhises režiimis. Te käite vaheldumisi vaenlasega, liigutades oma sõdalasi üle kuusnurkadeks jagatud välja. Selline võitlussüsteem on erinevates mängudes üsna tavaline. Kui teile meeldivad käigupõhised strateegiad, teate tõenäoliselt juba, kuidas tegutseda.

Automaatne võitlusrežiim muudab teiest palju nõrgemate üksustega võitlemise lihtsamaks. Tugeva vastasega on parem eelise saamiseks lahingut isiklikult juhtida.

Mängusisene pood võimaldab teil osta lisaressursse või kasulikke esemeid nii mängusisese valuuta kui ka pärisraha eest. Toimuvad regulaarsed müügid ja allahindlused. Kuid raha kulutamine pole vajalik, saate ilma selleta mugavalt mängida, kuid teie impeerium areneb veidi aeglasemalt.

Kui järgite sellel lehel olevat linki, saate Android-s tasuta alla laadida

Rise of the Roman Empire.

Installige mäng ja saage teada, mis tunne on valitseda võimsat riiki selle hiilgeaegadel!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more