Järjehoidjad

Risen 3: Titan Lords

Alternatiivsed nimed: Reisen 3

sellist projekti ei saa märkamata jätta. Ründajad ja uudishimulikud häkkerid püüavad igal juhul vähemalt mõningaid nüansse klassifitseerida. Risen 3 on mäng, mis ei jätnud mängu maailma üksi minutiks. On üsna loogiline, et pärast seda, kui mängijad on projekti algusest õppinud, algasid rünnakud Pirahna Bytes serverite vastu. Teine katse vähemalt mõne huvitava teabe leidmiseks oli edukas. Pärast lekkimist ei olnud arendajatel muud valikut kui isiklikult öelda, millist projekti nad ette valmistasid ja milliseid uuendusi mängijad pidid ette valmistama.

Mängu ametliku pressiteate käigus tõusis projekti 3 loojad, et projekti loojad ütlesid, et pärast kõigi tööde ja ametlike testimisetappide lõpetamist peavad mängijad tegelema käsitsi tehtava tööga. Kõigil mängija poolt läbiviidavatel toimingutel on oma unikaalsed tagajärjed, seega peate mängima koondumise ja väga hoolikalt. Loodud virtuaalses maailmas on praktiliselt iga sentimeeter kättesaadav uurijale. See on suurepärane projekt, mis on koostatud vastavalt rollimängu reeglitele.

Projekti ametlik avaldamine on kavandatud 2014. aasta augustiks, seega on žanri fännidel aega valmis saada. Mänguoskuste arendamiseks võite isegi proovida minna läbi eelmised kaks osa, on kindel, et teil on midagi meeles pidada. Selline soojenemine aitab tulevikus, kui ilmub võimalus Risen 3 alla laadida, et näidata oma parima.

Tagada, et mängus pööratakse põhitähelepanu konkreetselt territooriumi õppimisele. Kui te arvate, et arendajad, siis saab Risen 3 mängida kõigi personaalarvutite ja Xboxi ja PlayStationi konsoolide omanikele. Tõenäoliselt saate juurdepääsu Steam-failide allalaadimiseks tuntud portaalist.

Development in Risen 3 videot tehakse parima graafika mootoriga. Niisiis, oleme kindlad, et see vaatab seda. Hoolimata asjaolust, et mängijad peavad aeg-ajalt tegelema laadimisekraanidega, on nende välimus mänguprotsessi ajal minimaalne. Kõik mängu peamised sündmused toimuvad Euroopas, keskajal. Reisi ajal külastate ka Vahemere riike ja troopikat. Riseni 3 ülevaatust ei ole võimalik jätkata meeldetuletusega, et kõik peamised asukohad on käsitsi registreeritud, seega näevad nad loomulikult suurepäraselt! Arendajad väidavad, et see projekt rakendab suurimat maailma, millega stuudio on pidanud tegelema.

Nagu peategelane, mängib mängijatele täiesti uudne iseloom. Mängu alguses on varjude kapten neelanud kangelase hinge. Mängija peamine ülesanne, kasutades Risen 3 kõige erinevamaid relvi, on aidata peategelasel end pimedas või valguses külge kinnitada. Teie reisid täidetakse riskide ja mõistatusega ning teed, kuidas kohtute paljude ebaõnnestunud olendite ja tuttavate nägudega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more