Järjehoidjad

Rise of Heroes

Alternatiivsed nimed: Rise of Heroes

Rise of Heroes online mäng - tasuta veebipõhine strateegia žanr väljamõeldis mudel vabalt mängida. See uimastamise maailm mis põimuvad idamaise kultuuri ja stimpankovskie tehnoloogia. Seal on koht, kui teaduslikud avastused ja maagia. See algne kombinatsioon esile projekti Gd-meeskond. Arendajad on loonud enneolematu ilu virtuaalne maailm, kus lugu ei arene klassikaline stsenaarium, kuid täiesti erineval moel. Kui teil on uudishimulik, et näha, mis juhtus, et sündmused iidse Lähis-Ida keeras teisele, siis on oodatud elanikud uus maailm. Hakkas mängima Rise of Heroes, saate anda oma panuse areng ja heaolu Riigi enda näide vaadata kõiki muudatusi, mis toimuvad ajas.

Liitu mängu Rise of Heroes avab ukse elu kõige meeldejäävam seiklused. Et oleks võimalik siduda arvesse mis tahes sotsiaalsete võrgustike olete huvitatud, siis tuleb külastada mängu ametlikul kodulehel, e-posti aadress, et teavitada ja oodake tähtedega parool. Ongi kogu Rise of Heroes konto! Oled nüüd täieõiguslik kasutaja, kes on ka alati ja kõikjal olema teadlik, sest olemasolevad uudiskirja. Nagu süsteeminõuded mängu, siis need ei muutuks takistuseks ja sinu vahel nii addicting lõbus. Kuna mäng on mõeldud, et meelitada inimesi, mitte tõrjuma neid. Seega süsteem nõuded ei ole liiga kõrge. Peaasi on see, et arvuti on ühendatud internetti ja oli tavaline brauser.

Vaatame, mida teha selleks, et esialgu silmatorkamatu omandi laienenud ja muutunud võimas jõud. Nii, mäng Rise of Heroes peate järgmised:

- Arestimine välisriigi territooriumil;

- Tuginedes oma krundil;

- Improvement tööstustehnoloogia;

- Valik kangelased (kuberner ja assistendid)

- Hoolitsedes teenuse Army

- Jõukuse.

Mängu süžee põhineb PVR-lahingud, nii et teil on palju võitlust. Potentsiaalsed konkurendid on teised mängijad. Kuid nende hulgas on võimalik leida ka head liitlased. Võitlus territooriumil, siis peaks olema teadlik sellest, et iga võit on pluss isiklik riik. Lõppude lõpuks, iga ruudu maa pildistatud, see ei ole lihtsalt laiendamise piirid, kuid ka olulist kasu. On ka kokkupõrgetes NPC. Vahel võivad nad põhjustada suurt kahju. Sa pead õppima, et tulla toime nende tähemärki.

Pea meeles, et palju Rise of Heroes online sõltub kangelased et rentides teenust. Nende abil siis uurib globaalse maailma kaardil, leida aardeid, samuti rühmadele sõdurid vihatud vaenlased. Mäng on palju klasse ja erialasid kangelasi. Igal on oma eripära, maht ja seega funktsioon. Püüa veenduda, et sa teenisid kangelased eri kategooriatesse - nii et sa tagada edu igal planeeritud lendude!

Rise of Heroes saate mängida kasutades-mängu poest. Oma valik erinevaid asju. See suurendab tootmist ja teaduse arengu jaoks riigi arengule ja seadmed märki ja nii jne Nagu relvad olemas, see on jagatud selliseid liike nagu tavaliselt, parandatud ja legendaarne. Arsenal koosneb armor, kilbid bracers, mõõgad, kirved ja muud headust.

Mängi mängu Rise of Heroes - see tähendab, järk-järgult kasutada väljavaateid omane projekti. Enam mängu laiemat valikut oma võimalustele. Te kindlasti olema võimalik luua suur impeerium, mis ülistasid oma võimu! Oletame, et te ei hirmuta väike raskusi, siis on võimalik, et tulla toime mis tahes probleeme. Peaasi - teha vähese vaevaga! Õnne! Las kehastab kõike planeeritud!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more