Järjehoidjad

Jumalate sõda

Alternatiivsed nimed: Rise of Mythos

Gods of War mängu (Rise of Mythos) õhkkonnas fantaasia.

Young brauseri mäng jumalate sõda ehitatud originaalsel viisil, sealhulgas komponent ja multi - kaardi strateegia. Kuna arendajad on tuginenud fantaasia atmosfääri, saad kena toode põnev lugu.

sündmused arenevad taustal linn, mida tuleb kaitsta. Aga sõda ei ole ühe huvitava lõbus. Oma palju võimalusi näidata oma andeid strateeg, majandusteadlane ja mängur. Tõmmake edukas kaardi saab igaüks, kuid koguda kogu kaardipakk andnud tugeva ainult edukaimaks. Et luua pilt sellest, kuidas olla Gods of War mäng, mitmed suured teemad:

    Mnogoe sõltub mängija, kui ühendada kaardi kangelased ja astuda samm, kuid alati on"case", kellele meeldib lüüa planeeritud sündmuste kulgu.

  • Osnovnaya eesmärgiks koguda – täis kolodu
  • Podobrat ainulaadne kaardid olendid ja nähtused, ning zaklinaniy
  • Sovershat osta enampakkumisel dome
  • Nayti oma strateegiat ja arendada ee
  • Prisoedinyatsya et gildiyam
  • Uchastvovat PVE-priklyucheniyah
  • Obustraivat linna, püstitada vajalikke sooruzheniya
Tänu sellele"Joker"mõnikord rookie võita maalihe võidu dispositsiooni ässa ja maitsestatakse strateeg.

 

 

Card kangelased.

Gods of War registreerimine võtab tutvuda reeglite ja üritusi. Juhtides tähelepanu praeguse e - posti aadress, oodake vastuskirjas parooliga. Seda saab siis hõlpsasti muuta oma. On ka võimalus läbi sissepääsu Klassikaaslased, VKontakte, Facebook ja e-posti. Roux.

Nüüd olete õigusjärgsele sõitja legend, mille märkide hulka, kes on pärit erinevatest lugusid. Järgmine päkapikud, orkid ja ükssarved võib näha egiptuse ja isegi Skandinaavia jumalad. Nendega külastab põnev quest, et järk-järgult muutunud keerulisemaks ja mitmekülgsemaks.

Need tegelased, samuti loodusnähtuste pilte – kaardi, mis siis tulevad elu, muutudes kolmemõõtmelise sõdureid lahinguväljal. Siis on archers, ratsanike ja suu sõdurid, samuti ähvardav hundid, nahkhiired, hingetu Undead. Sõdurid relvastatud maces, mõõgad, odad, amb, magic valitsuskepp. Mõned ja parandades teistega, ja seetõttu on oluline neid kombineerida.

V iPlayer War Gods kaart on olemas 7 rühmade ja 4 märgiklassid et kontrollida elemente, kasutada toorest jõudu kontaktivorm lahing, ravib või vibu.

 

 

võitlema, et võidelda.

tulemas lahing valmis ka teile, sa pead tugev meeskond. Nagu te arengut läbi missioone, saate laiendada teki uut assistenti, ja nad saavad mitte ainult lahing vaenlane, kuid teed külalistele. Kui sa tahad saada väga väärtuslikku kaardi, siis peaksite külastama oksjonitel, mis ühendab kõige unikaalsed esemed.

Iga võit suurendab skaalal oma oskusi ja tugevdab annete. Et aidata oma assistenti, et saavutada soovitud tasemel, vali trofeed pärast lahingut. Teine võimalus on varustada linna, kus ehitada torni ja sadamalinn, ehitada ettevõtte kaupade tootmine, arendada kasulikke vahendeid. Näiteks on vaja rajada rauda, mis annab sõduritele relvi ja posti.

Train teiste mängijate erilist areenidel, rääkides paari (kahekaupa) või ühe lahingud (üks ühele). Hagi võib olla värviline ja efektne, kui taustal spectacular scenery ja suurepärane heliefekte.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more