Järjehoidjad

Rise of Nations

Alternatiivsed nimed: Rise of Nations

See on mäng Rise of Nations, teab iga endast lugupidav gamer. See on tõeline klassikaline žanr. See mäng ühendab kõiki parima kvaliteediga mänge tehtud žanri ajalooliste strateegia. Iga väljavalitu grand vallutus ja arengu keerulise virtuaalne strateegiate ja kavade võib leida mängu ise. Sa arvad, et esindajad kaheksateist erinevaid rahvaid. Igal riigil on oma boonused, mis on kättesaadavad mängija edukalt täites ülesandeid või questi. Sa pead tegelema kuus tuhat aastat, mille jooksul on kõik tähtsamad sündmused mängu. Lisaks pead põhjalikult kapten oskusi sõjapidamise spionaaži õppida ja õppida, et lahendada probleeme läbi maailma või kodusõdu.

Et alustada mängu, siis tuleb alla laadida Rise of Nations. Kui soovite, saate alla laadida ja paigaldada kõik vajalikud täiendused ja uuendused, avastades uusi kaarte, ebatavaline ja originaalne üksuste eri mängu kampaania ja muid kasulikke täiendusi.

Play Rise of Nations üleskutse kõigile neile mängijatele, kes on hull mängud kuuluvate žanri arvuti strateegiad ajaloolistel põhjustel. Niisiis, kui te arvate, et teil on juuresolekul sõjaline juhtkond tendentse, siis tuleb kindlasti proovida oma kätt selles projektis. Selles mängus sa oodata suur hulk vahendeid, et arendada oma rahvas täiesti erinevas suunas.

Arendajad seda kirjeldada kui žanr kuuluvus RTS. Kuna arendaja, muide, on tehtud tuntud firma Big Huge Games. Projekti peetakse sünniaasta 2003 kaugele. See mäng on väga ühendab endas parimaid elemente globaalne strateegia. Väärib märkimist, et ka tulevikus, loojad projekti, mida haldavad vähemalt kasutada põhiideed rakendada Rise of Nation, kohaldatakse alusena muid mitte vähem populaarne täna mängu Rise of Legends.

Rise of Nations rahvas on kaitstud üksteisest riigipiire, kelle valdkonnad, mis on ümber linnade ja kindluste. Legendi järgi on mäng mängijad kuuluvad riigipiire ja nende territooriumil võib kergesti ehitatud mitmeid hooneid ja ehitisi. Tuleks arvesse võtta punkt, et te ei saa ehitada hoone territooriumil neutraalne ja sa ei kuulu. Mängu ajal on sul võimalik laiendada riigipiire, uurida uusi territooriume ja ehitada uus maailmaimet.

Jätka tarkastusprosessiamme Rise of Nations tahaks maailmaimet, mis moodustavad reaalse ehitised ja mälestised kantakse virtuaalne reaalsus. Pärast nende ehitus mängijad saavad teatud boonuseid ja tutvustusi, sest nad on erilised omadused.

Vaata ise õigsuses kõik eespool, siis saad ise vaadata uuesti Rise of Nations video haagis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more