Järjehoidjad

Tomb Raideri tõus

Alternatiivsed nimed: Tomb Raideri tõus, haua Ryderi riis

Tomb Raideri tõus: Lara Croft uutes seiklustes.

sündmust, milles mängijad osalesid eelmisel üheksandal Tomb Raideril, jätkab kümnendat osa seiklussõidust juhtiva kangelanna Lara Croftiga. Mäng Tomb Raideri tõus 2014 aastal pärast väljakuulutamist, 13. 11 2015 sai Xbox 360-le Xbox One'iga kättesaadavaks.

Soome kiirustasid arendajad, keda ei saa nüüd seiklust nautida, kuid ettevõtte esindajad kiirustavad PlayStation 4 ja Windowsi omanikke veenda, tagades, et arvuti saab alla laadida 2016. aasta algusest Tomb Raideri Rise, kuid PlayStation 4 jaoks on see saadaval 2016. aasta lõpus.

. Tomb Raideri välimus - edasi läbi lumetormide.

See kord kuulus Siberisse kuulus aardejaht. Nüüd on tema tee Kitezhi linnas "Vene Atlantis", kus igavese nooruse ja elu saladus on peidetud. Kangelanna sõidab koos partneriga Jonah Mayawaga.

Tema

seiklust ohustavad ohud ja takistused, kohtumised kolmainsuse esindajatega, samuti metsloomade ja loodusõnnetustega. Jahindus ja liikumine aeglaselt lumepalli, külm ja udu. On vaja uurida loomade harjumusi, et mitte sattuda metsiku karu või hundi käpadesse ja saada oma toitu edukalt. Karmide piirkondade erinevad elanikud tulevad välja ainult teatud osa päevast ja lumetormiga alguses varjavad nad burrega.

Lara saab ellu jääda olemasolevate tööriistade abil. Mineraalide, taimede, nahkade kogumine muudab nad rõivasteks ja ravimiteks. Teised esemed teenivad püüniste, vibude, lasso, mürgiste nooltega.

Kangelanna peamine vaenlane on karm loodus. Siin võib äkki hakata lumetorm või laviin. Ta sillutab teed läbi kõrgete lumetõugude, ronib puude kõrgelt, ujub hästi ja jookseb kiiresti. Need omadused aitavad ellu jääda, kuid külma kliimaga on oluline leida soojusallikas ja see on samuti osa ülesandest.

Lara riided on järk-järgult kasutuskõlbmatuks määrdunud ja rebenenud ning ta vajab uut materjali. Kuid kõige keerulisem asi algab siis, kui teil on vaja lahendada mitmetasandilisi mõistatusi, mis põhinevad füüsika seadustel või vanade graffitide dešifreerimisel.

Autorid on töötanud mängu toote realistlikkuse nimel ja näed objektide väikseid detaile. Vered, mustus või märgad laigud Lara riietel näevad autentsed ja näed nahal armid ja poorid. Kui tuua peamised punktid kokku, siis:

  • Käivita, ujuda, hüpata, ronida jne d.
  • Lülita Pathfinder
  • -le
  • Koguge ja kasutage esemeid
  • Lahenda mõistatused
  • Võitluses osalemiseks
  • Reage lõpp-punkti

seiklussõit.

Paljud mängijad ei saa oodata Tomb Raideri tõusu allalaadimist ja Siberi vallutamist. Kuigi Tomb Raideri arvutisse jõudmine on valmis vabastamiseks, saate nautida reklaamide vaatamist.

Lara ellu jääb imetlusest, kukub kaljust maha, klambid üles, leiab salajase labürindi ja kirjad kiviseintel, avab läbipääsu vanalinna varemedele, on avatud uutele ohtudele ja lõksudele, kuid teeb hämmastavaid avastusi. Ja muidugi, otsustaval hetkel ründavad teda relvastatud rivaalid ja algab shootout.

Skoro, mida saab osta Tomb Raideri tõusu, ja kolm lisandit, mida ettevõte juba valmistab hooajaliini omanike jaoks vabaks, on tasuta. Debüüthaagisest on selge, et kangelane riisi haud Ryder kohtub vapustava Baba Yaga. Kindlasti on tal palju šokeerivaid dating, ja me ootame neid kannatamatult.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more