Järjehoidjad

Robin Hood – Sherwoodi ehitajad

Alternatiivsed nimed:

Robin Hood – Sherwood Builders mäng, mida on raske ühelegi žanrile omistada, see on kombinatsioon RPG-st, reaalajas strateegiast koos linnaehituse simulaatoriga. Siinne graafika ei tekita kaebusi, sellega on kõik väga hea. Tegelaste hääl on realistlik ning muusika aitab luua keskaegse Inglismaa atmosfääri.

Ilma treeninguta oleks mängu kõigist peensustest raske aru saada ja neid on päris palju. Kuid ärge kartke, kuigi arendajad on loonud mitut žanrit ühendava mängu, harjute tänu arusaadavale ja mitte liiga pikale koolitusele mängumehaanikaga kiiresti.

Teid kui üht kuulsamat kurjategijat ja samal ajal keskaja kangelast ootab ees palju seiklusi.

Teie tegelase nimi on Robin Hood ja ta elab Sherwoodi metsas.

Kuulus rikaste röövimise ja suurema osa saagist kurjade isandate poolt rõhutud lihtrahvale andmise poolest.

Kuid see pole veel kõik, mida sa mängus tegema pead. Robini jõugul oli asula metsa sees ning suurema osa ajast võttiski asula ning pärast seda linna loomine ja korrastamine.

  • Scout kus ümbruskonnas on ehituseks vajalikke ressursse
  • Vaba ruumi ja taimepõllud elanikkonna toitmiseks
  • Õppige sepatööd ja muid tolleaegseid tehnoloogiaid, et toota piisavalt relvi ja varustust
  • Hoolitse seina ja muude konstruktsioonide eest, mis aitavad kaitset hoida
  • Looge ümberkaudsete külade talupoegadest tugev armee

Lisaks peate regulaarselt oma meeskonnaga lendu tegema, et linna riigikassat täiendada. Te mitte ainult ei juhi meeskonda, vaid osalete ka otseselt lahingus. Ilma vibuta ei saa. Arendage Robini ja teiste võitlejate oskusi ja jõudu. Valige õppimiseks kõige olulisemad oskused ja täiustage juba olemasolevaid.

Püüdke meeles pidada, et uuendate relvi ja varustust paremateks niipea, kui need kättesaadavaks muutuvad. Mõnda seadet saab veelgi tugevdada.

Teie linn ei peaks midagi vajama, korraldage kõige vajalikuga kauplemine ja kaevandamine. Võimaluse korral laiendage oma territooriumi. Kindlustage turvalisus, sest varem või hiljem saavad kurjad isandad teie asundusest teada ja proovivad neilt kulla jõuga ära võtta.

Võitlussüsteem ei ole liiga keeruline, rohkem tuleks tähelepanu pöörata taktikale ja strateegiale. Ilma selleta on Robin Hood - Sherwood Buildersi mängimine väga keeruline. Kasutage vaenlaste üllatamiseks vargsi. Maastik ja taimestik aitavad meeskonda varjata ja eelise saada.

Saate mängida nii üksikmängija kampaaniat kui ka võrgus sõpradega.

Mäng on praegu varajases juurdepääsus ja pole veel valmis. Kuid juba praegu see köidab ja aeg lendab selles märkamatult.

Robin Hood – Sherwood Buildersit ei saa kahjuks arvutis tasuta alla laadida. Mängu saate osta Steami portaalist või arendaja veebisaidilt. Enne ilmumist saad seda teha soodushinnaga, kiirusta!

Hakka mängima kohe, seiklus ootab ees kõige lahkem kaabakas nimega Robin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more