Järjehoidjad

Kurja vaim

Alternatiivsed nimed:

Rogue Spirit idamaise stiili põnevusmäng. Graafika on värviline ja hea. Mäng on professionaalselt helindatud, muusika vastab üldisele stiilile ega väsi.

Mängu tegelaskuju ootab palju ohtlikke, kuid huvitavaid seiklusi maailmas, kus reaalsus on ühte sulanud vaimude maailmaga.

Midra kuningriiki ründasid kaose vägede armeed. Sinu ülesandeks on kaitsta inimesi ja hävitada deemonite horde.

Peategelane on prints Midri vaim. Ta on ainulaadne sõdalane, kellel on uskumatud võimed.

Mängu süžee on hea. Kampaania saab läbida mitu korda ja seda on huvitav mängida samal ajal kui esimest korda. Valige mõni muu lõigu stiil ja narratiiv muutub.

Teha on palju:

  • Avastage tohutut avatud maailma
  • Otsige materjale relvade ja varustuse uuendamiseks
  • Suhtle elanikega ja täida lisaülesandeid
  • Lööda vaenlasi ja vali peategelase arengutee

See on väike loend mängu põhiülesannetest. Parem on alustada asjadega nimekirjast pärast seda, kui olete läbinud väikese koolituse ja mõistate juhtimist.

Fantasiamaailm, kus tuleb kurjusega võidelda, on väga ilus. Maastikud võluvad tänu värvilisele graafikale. Reisides saab imetleda loodust ja idamaist arhitektuuri.

Lahingusüsteem on mitmekesine ja sõltub eelkõige teie eelistustest. Saate valida, milline sõdalane kummituslikust printsist teie juhtimisel saab.

Lisaks tavalistele vaenlastele kohtate ülemusi, neid võitlejaid on väga raske võita. Kui sul esimesel korral ebaõnnestud, ära anna alla, proovi erinevaid taktikaid ja võida. Vaenlasi hävitades alistate nende vaimu ja haarate endasse nende võimed ja oskused. Seega tegelane areneb pidevalt, lisaks taset tõsta võimaldavale kogemusele teeb iga võit bossi üle kättesaadavaks uued võitlusvõtted ning võimaldab relvi meisterlikumalt kasutada.

Sa ei väsi Rogue Spiriti mängimisest. Mängul on üle 10 erineva taseme ja 5 kliimavööndit. Niipea, kui olete teatud kliima ja vaenlase tüüpidega harjunud, muutub kõik kohe ja peate taas kohanema uute tingimustega.

Korduvate läbimängimiste korral ei erine mitte ainult peategelase areng, vaid ka ümbritsev maailm. Iga tase genereeritakse juhuslikult, seega pole kahte ühesugust läbimängimist.

Midra kuningriik hõlmab suurt ala ja kõik selle elanikud on väga huvitavad. Õppige, kuidas nad elavad, ja avastage nende maade legende.

Ärge kiirustage läbikäigust läbi, uurige maagilise maailma iga nurka, et te ei jätaks tähelepanuta peidetud kohti, kus on väärtuslikke esemeid.

Mängus peate sageli tegutsema vargsi, arendama sobivaid oskusi, et vaenlastel oleks peategelase tuvastamine raskem.

Mäng on arendamisel. Värskenduste avaldamisega on rohkem tasemeid ja ka uusi huvitavaid ülesandeid.

Rogue Spiriti tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hakka kohe mängima ja aita Midra printsil kurjad deemonid välja ajada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more