Järjehoidjad

Romadoria

Alternatiivsed nimed: Romadoria, Romadoria, Romadoriya, Romadoria võrgus

Ramadoria Online - on free online brauseri mäng, mis töötati välja Saksa firma Looki . Ettevõttel on laialdased kogemused luua strateegiaid, mis on korduvalt tõestanud eelmiste projektide sest online mäng Ramadoria on selge lemmik tiitli parim tasuta brauser strateegia!

O nlayn mäng Romadoriya on kella tagasi keerata ning annab võimaluse nautida majesteetlik Antiik impeeriumid, lubada endale "ja sealt" ehitada isiklik impeerium, mis vastab legendaarse Roman ja tunnete rolli keiser.

Süsteemi nõuded mäng ei ole väga kõrge, nii et mängida mängu online Ramadoria võib ilma raskusteta. Seega süsteemi miinimumnõuded on järgmised:

· Windows 98 / XP / IU / Vista x32/Seven

· Protsessor Intel Pentium III 800 MHz

· 256MB RAM [ _13_]

· 64 MB videokaart

On vaja ka Interneti ja brauseri

Osale mängus Ramadoria on väga lihtne ja arusaadav. Kuna Ramadoria online mäng brauseriga ei ole vaja alla laadida ja installida mängu arvuti. Et alustada mängu, sa pead minema ametlikul kodulehel mängu ja valides Registreeri Ramadoria täita väike vorm, kus peate täpsustama:

· Logi sisse - nimi, mis antakse kasutajale mängu

· E-post [_13_ ]

· Password

Samuti on vaja lugenud ja nõustun kasutustingimustega mängu. Praegusel Ramadoria registreeritud otsad, siis käivitub automaatselt mängu.

Alguses kõik meetmed, mis tuleb täita on tähistatud roheliste nooltega ja kaasas erinevaid vihjeid. Igale mängijale antakse maatüki, kus soovite alustada luua impeerium abiga tema assistent Guy. Lihtsaid ülesandeid selgitada aluspõhimõtteid mängu ja mängija on juba hakanud välja töötama linna struktuuri.

Teostatud kõrgel tasemel mängu turusuhete. Kõik mängus on järgmised vahendid:

· Denard - hõbe müntide teenida palju erinevaid rahalisi tehinguid

· Allika - on kuldmündid kasutatud palgata spioonid

· Sätted - esitama väed [ _2_]

· Laskemoona - kasutatakse relvastusele armeed [ _2_]

· Wine - stiimul, mis muudab töö Run Faster

Ja gras Ramadoria Internetis algab missiooni, mis sa tahad ehitada Roman Forum - peahoone mängu. Pärast seda on võimalus ehitada turu kõrts, majad, eri sõjaväerajatiste. Oluline on, kõik hoonete arvatud foorum saab ehitada korraga. Selle mängida Ramadoria muutub palju põnevamaks, sest saate luua suurlinnades ja saada tohutu armee.

Mine loomine, arendamine ja kaitse linn võtab palju aega ja ressursse. Seega grata online mäng Ramadoria saab kasutada kahte peamist strateegiat.

Esimesel juhul ehitamise protsess on vaja kasutada veini reguleerimiseks töötajate ja vähendada aega ehitamisele. Või saate kulutada rohkem aega ja tutvuda põhimõtted ja eeskirjad, et turg ja sügavamat arusaamist võimalusi linna hooned. Alguses mäng nii moodi on vastuvõetav, kuna uustulnukad puutumatus, mis kaitseb uusi mängijaid rünnata mängijaid, kes on juba saavutanud kõrge arengutaseme.

Mängus on palju erinevaid sõdureid (umbes 30). Kuid mitte kõik neist on kohe kättesaadav mängija alustada allutatud kasutajad ainult sõdurid. Aga saavutamist teatud arengutaseme, koos vahendite kogunemise ja pärast ehituse vajalikud sõjalised vahendid saab kasutada ülejäänud sõdurid.

In Ramadoria mängida on võimalik, kasutades kolme peamise taktika:

· Defense linna

· Siege

· Lahinguväljal

Loomulikult iga taktika on vaja kasutada erinevaid vägesid, mis sobib kõige paremini nende jaoks. Seega, luues armee vaja mõelda, millist lahingud toimub ja ei unusta kaitse, muidu isegi kõige eliit ja võimas vägede mõeldud rünnakute lihtsalt lahustatakse kaitse.

Samuti väärib märkimist kõrge graafika mäng, mis on selgelt üks parimaid veebipõhine mänge.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more