Järjehoidjad

RomeWar

Alternatiivsed nimed: Rooma sõja

RomeWar Online - multiplayer online rollimäng, mis loodi stiilis teket Roman Empire, sobiva ümbruse ja kombed. Mäng sisaldab nii mitmekesine lahingud ja strateegia elemente, nagu online-mäng romewar erinevaid erinevaid võimalusi valida taktika ja strateegia.

In romewar saab mängida täiesti tasuta online mängu romewar vajab ainult interneti ühendus ja arvutisse installitud brauser (Internet Explorer (versioon 6 või 7) või Mozilla Firefox või Opera).

Mängu alustamiseks vajalik registreerimise mängus romewar.

Romewar registreerimine on järgmine: pealehel mäng, peate täpsustama nimi (selle alla, siis tead teiste mängijate mängu) oma salasõna, E-mail, samuti täpsustada oma soo, rassi, valige (või Rooma Gallia ) siseneda juhtmärke ja vajuta "Sign Up". Kõik, romewar registreerimine on lõppenud, võite alustada mängu.

Nagu juba mainitud, et mängida mängu online romewar saate küljel Rooma ja Gallia. Roomlased on rohkem arenenud tehnoloogia, et nad on võimelised kasvama erinevate põllumajandustoodete puhul, et eraldada väärismetalle. Keldid on valmis magic looduse, nad suudavad taltsutada metsloomad, et nad on suurepärased kütid ja ravitsejad.

Et mängida mängu online romewar siin on 23 kohtades: linna Rooma impeeriumi linn Gallia ja muud neutraalsel pinnal. Hakkas mängima romewar, sa leiad end linna või alevi Lemonum Tarentum sõltuvalt valitud rassi. Soovitav on kohe leida endale mentor osalejate arv, mis aitab teil saada mängu.

Ostmine vajalikud esemed (relvad ja turvised) turule, siis minna kasarmud saada esimesed kogemused lahingute ja kasvada taset. In madalamal tasemel, võite tasapisi arvu suurendada penni rahakott kalapüük või töötab palgasõdur.

Eraldi tuleb öelda kunst sõda. Liigub siin asendusliige. Enne kui streikida, kui teil on vaja võimu saadaval, et raku suunas vaenlase, kui olete eemal vaenlast, siis automaatselt pihta taga. Kui vaenlane löögiulatusse, peate panna pilti oma rist (kui sa soovid lüüa). Kui sa tahad panna plokid, tehke pilti tema iseloomu. Saab lüüa või panna plokid kahe käega.

Teine tunnusjoon mäng: lahing, võite kaotada mis tahes punkti ja kulumist. Kui salvestad seda, muidugi ei ole kadunud, ja kui kleidid, see loeb edu.

Iga rass on neli võimalust iseloomu kalduvusi, mis määravad tee oma arengu. Sest roomlased seda - põhimõtteliselt gastat, Triarius ja Saleh, et Keldid - Arverne, Helvetia, Belgia ja Druid. Igal neist on oma plussid (Nujakka või jäi rünnak, kaitsestrateegiat või magic), mõjutab tegelase lahingusuutlikkus ja kujundab tema isiksust. Ka iga arenguteed, mis annab teile võimaluse uurida erinevate ametite: laevaehitaja, sepp, kaevur, metsatööline, veinimeistri, saatja, preester või farmer.

Peamine eesmärk on mäng - see on majanduslik ja sõjaline areng, kuna oma iseloomu ja impeeriumiga. Areng on saavutada eri vahenditega: ehitus-ja parandusi rüüstamine ja rünnakud naabritega. Mäng on loodud nii, et saate raha teenida arendamiseks (näiteks ekstrakti ressursse miinid) ja saab rentida tasu töötajal täita teatud töid. Võite liituda Legion, alluvad rohkem kogenud mängija, või luua oma, eelnevalt teenimise kogemus, reputatsioon ja muidugi raha, sest sa pead maksma midagi nagu leegionäride.

Nii romewar online mäng, kus sa saad

- Heroes võitlus arvuti või teiste mängijatega

- Parandada majanduse rahulikult, kaevandamine vahendeid, ehitistel

- Loo oma armee rünnak, rüüstata ja püüdmine orjad või korraldada kaitse-rühmad, kaitsta tsiviilisikuid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more