Järjehoidjad

Kuninglik saadik 2

Alternatiivsed nimed:

Kuningliku saadiku 2 talu sõjalise strateegia ja linnaplaneerimise elementidega. Graafika üheksakümnendate mängude klassikalises stiilis, see mäng ei kaota üldse ega muutu vähem huvitavaks. Häälnäitlemine on hästi tehtud, muusika on meeldiv.

Mäng ei seisne ainult talu ehitamises või asula parandamises. Teie ülesanded on palju laiemad. Kogu kuningriik nõuab hoolt. Paljud inimesed on oma eluga rahulolematud ja teie peate kuninga nimel kordamööda hoolitsema kõigi provintside, linnade ja külade eest, et asjad korda teha ja kõigi riigisüsteemide tööd luua.

  • Saage teada iga kogukonna vajadused ja väljakutsed
  • Veenduge, et põllud ei oleks tühjad ja et farmides olevad loomad oleksid korralikult hooldatud
  • Seadistage kõigi kuningriigis vajalike esemete tootmine
  • Kaubandussidemete loomine riigi asulate vahel
  • Ehitage teid ja transpordiühendusi
  • Veenduge, et maksustamine oleks õiglane

Mängu ei nimetata ainult Kuninga nimeks, vaid teil on tõesti palju kuninglikke muresid.

Teil on palju reise mööda riiki, millest igaühe ajal on vaja luua elu piirkonnas, kuhu monarhi tahe teid suunas.

Ülesanded võivad olla väga erinevad, alustades juurviljade kasvatamisest kuni sõjaväe väljaõppe või tehaste ehitamiseni.

Kuigi olete kuninga teenistuses, peate meeldima kõigile riigi elanikele. Õnnelik elanikkond tähendab peaaegu alati, et ka valitseja on õnnelik. Uurige, kes vajab abi, ja leidke lahendus, mis kõik parandab.

Eesmärkide saavutamiseks on vaja tehnoloogiat. Arendage teadust, see aitab kulutada ülesannetele vähem energiat.

Taotlused võivad olla väga erinevad, mitte tingimata ellujäämise kohta, mõnikord ei ole inimestel normaalseks eluks piisavalt mugavust.

Mäng rakendab kellaaja muutumist ja aastaaegade tsüklilisust. See võib tekitada täiendavat keerukust ja muuta ülesanded aeganõudvamaks. Talvel kasvab vili väga halvasti ja ruumide kütmiseks kulub palju puitu ning see mõjutab otseselt ulukeid. Ka ehitustööd on kõige parem teha suvel.

Iga uus tase muudab ülesanded keerulisemaks, kuid teil on ka rohkem kogemusi.

Muutke oma kuningriik maailma parimaks. Ehitage parimad teed ja hoolitsege elanikkonna õnne eest.

Sa ei väsi Royal Envoy 2 mängimisest, sest igas uues kohas alustad uuesti ja iga kord on sinu ees täiesti erinevad eesmärgid. Tänu sellele säilib pidev huvi mängu vastu.

Sel juhul ei saa öelda, et siinne graafika on tipptasemel, aga see lihtsalt ununeb mängu käigus. Seal on hea süžee ja väga huvitavad ülesanded.

Ma ei suuda isegi uskuda, et see on täiesti tasuta mäng, mille eest arendajad raha ei küsi.

Saate

Royal Envoy 2 arvutist PC tasuta alla laadida, klõpsates lehel oleval lingil.

Kõik teavad lugusid ahnetest ja kurjadest monarhidest, aidake selles mängus kuningal saada oma rahva jaoks täiuslikuks valitsejaks, alustage mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more