Järjehoidjad

Kuninglik talu

Alternatiivsed nimed:

Royal Farm on ilus talu Android-mobiilseadmete jaoks. Graafika on koomiksilaadne, särav ja detailne. Loomad ja tegelased on usutavalt häälestatud, muusika on meeleolukas.

Selles mängus võid saada igale lapsele lapsepõlvest saati tuttava muinasjutu Punamütsikesest ja salakavalast Hundist peategelane. Mängus olevad lood ei piirdu selle muinasjutuga.

Kohtute siin:

  • Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi
  • Tuhkatriinu
  • Piparkoogimees
  • Rapuntsel
  • Esmeralda

Ja palju teisi tegelasi, keda kõigil on hea meel näha.

Tutvuge lapsepõlvemuinasjuttude kangelastega. Nendest tutvustest on kasu talule, mida pead juhtima. Täitke maagilise maailma elanike korraldusi ja teenige mängusisest valuutat.

Et igale kliendile meeldida, tuleb talu arendada.

  1. Laiendage oma välju
  2. Hankige uusi loomi
  3. Ehitage töökojad ja viige maja valmis
  4. Looge ilus ja hubane linn, kus kõik muinasjututegelased tunnevad end koduselt

Enne talu arendamist ja linna korrastamist peate õppima, kuidas mänguliidesega suhelda. Täitke mitu õpetusmissiooni, mille arendajad on algajatele ette valmistanud. Pärast treeningut võite hakata mängima Royal Farmi.

Püüa talu pidevalt arendada, aga ära pinguta üle. Kui asjad liiga hästi ei lähe, tasub ehk oodata ja ressursse koguda.

Avastage ümbrust, võite reisides palju kasulikku leida. Igale nurgale ei pääse lihtsalt ligi. Tee on sageli blokeeritud taimestiku, kivide ja langenud puude tõttu. Tee puhastamiseks kulub palju jõudu ja energiat, mis nõuab pausi. Ootamise ajaks jääb aega loomade eest hoolitsemiseks ja talus põldu harida.

Minimängud ja mõistatused mitmekesistavad mängimist ja annavad võimaluse mõne muu tegevusega ajutiselt tähelepanu kõrvale juhtida.

Põllumajandus nõuab regulaarset hoolt. Ärge jätke mängupäevi vahele ja saate igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimispreemiaid.

Hooajaliste pühade päevadel rõõmustavad arendajad mängijaid temaatiliste võistlustega auhindadega, mida te muul ajal ei saa, sealhulgas ainulaadseid dekoratiivesemeid, ehitusmaterjale ja muid kasulikke esemeid.

Et mitte kasutamata võimalust pidulikel üritustel osaleda, kontrollige regulaarselt mängu värskendusi.

Vaadake mängusisesest poest, sortimenti uuendatakse iga päev. Sageli toimuvad müügid, tänu millele on teil võimalus osta vajalikke esemeid või ressursse mänguvaluuta või pärisraha eest. Raha pole vaja kulutada, see võimaldab kiirendada farmi arengut, kuid ka ilma investeeringuteta jõuad sellele tasemele vaid veidi hiljem.

Sellel lehel oleva lingi abil saate Android-s tasuta alla laadida faili

Royal Farm.

Hakka mängima kohe, et saada muinasjuttude maailma ja saada selles kasumliku talu omanikuks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more