Järjehoidjad

Rulimony

Alternatiivsed nimed: Rulimony

Online mäng Rulimony - tasuta veebipõhine mäng loodud oskuste arendamine ja tendentse lapsed. Unikaalne mäng aitab omakorda igav ja valus õppeprotsessi lõbus ja nauditav. Rohkem kui 40 erinevat mini-games mitte ainult Elavdada oma lapsed vabal ajal, vaid ka väga kasulik.

Rulimony online mäng mõeldud lastele koolieelsete ja kooli vanus. Isegi vanemad leiavad selle lõbus ja saaks mängida Rulimony koos nende järeltulijad. Hakka erakordne elanik haldjas maailma on üsna lihtne.

Rulimony Online registreerimine annab sellise võimaluse. Sul on vaja täita järgmised väljad:

 • Baby nimi
 • Password
 • Post
 • Vanus
 • Sex
 • Riik

Liitu mäng pakub valikut Rulimony mäng iseloomu. Siis paned linnukese, et te nõustute mängureeglid, lase oma lapse mängima Rulimony mitte vastu saada kasulikke uudiseid. Registreeri Rulimony täidetakse pärast saate meili, milles on juhised konto aktiveerimiseks ja järgige.

Pea meeles, et üks konto, saate luua ainult üks märk. Aga kui teie laps tahab proovida mängida keegi, keegi ei keela luua uue konto teise valiku kangelane. Sel juhul tekib lõbusa zverushki iseseisvalt.

Mida nad Rulimondii elanikud? Mis on selle mõju mängu, et olete valinud kass või näiteks rebane?

Mäng on kuus liiki märke. Igal neist on oma eriline funktsioone.

Dog kunagi pettumust, kui sa tahad tõelist tugev sõprus. Tema lend väljamõeldud ja rahutu optimism ei igavleda.

Hearted karu näitab laius tema hinge. Abi selle maiasmokk realiseerida hinnaline unistus: näha kogu maailmas.

Fox särab oma leidlikkust ja teadmisi. See seltskondlik inimene mõistab igaüks, ja olla kindel, et hoolitseda.

Bull võib saada hing tahes äriühing. Armastab oma perekonda ja kodu mugavamaks. In mängud, tahab olla esimene, sest neid puudutab väga tõsiselt.

Cat - on kehastus kõige viisakas ja intelligentsi. Kunagi rääkida kellegi vastu, ja nende anded särama. Ja kuigi hiir sõbralikud suhted ta mõnikord mängib ise.

Artful Bunny kunagi kõhelnud ja üllatus tema Savvy. Late ei oma reeglid, nii et see on alati kuhugi kiire.

Siin ka tutvuda armas elanike Rulimondii. Vali, kes sulle meeldib ja hakka mängima mängu online Rulimony.

Meie kangelased on lihtne ringi liikuda virtuaalses maailmas ja ei osale üheski mängus. Rulimony online mäng valmis selleks, et keskkonnasõbralike transpordiliikide puhul. Iga uus mängija saab isikliku rula. Kuid on võimalik ajas muutuda sõidukile. Lõppude lõpuks mäng laieneb pidevalt laevastikku. Muide, mitte ainult transport, vaid ka muid väärtuslikke esemeid saab osta kasutades mängu raha Auro. Alguses mäng on mõned kulud, kuid rohkem raha saab otsingul.

Rulimony Internetis on suur linn, kus erinevates asukohtades. Nad on eraldatud avaliku-, äri-ja eraelu. Seas arvukus hoonete ja erinevate cubbies leiad:

 • Beach
 • Cafe
 • School
 • Klubi
 • Park
 • Stores

Kallid vanemad, pärast teie laps on oodata, et mängida mängu online Rulimony, tema edu ei jäänud märkamata ka sind. Aja jooksul, siis saad aru, et sinu laps on parem lugeda, kirjutada, värvide eristamist, laiendada sõnavara, hoolib keskkonnas õppinud hallata isikliku rahanduse, teha otsuseid on lihtne leida ühist keelt eakaaslastega. See mäng on mõeldud eneseteostuse mõlemad tüdrukud poisid. Protsessis online mänge teie laps saab arendada mälu, loogika, vaatlus, ruumilist mõtlemist, peenmotoorikat, kõrva muusika. Lisaks sellele, kui te jääte Rulimony mängida koos lastega, et aidata kaasa oma arusaamist ja ühtekuuluvust.

Mäng on kättesaadav ja tasuta kõigile, kuid teatud tüüpi mini-mängud nõuavad nende avastus kulla võtmed. Usun, et üks suhteliselt väike summa kulutada oma ostu kompenseeritakse. Gold võtmed avab rohkem võimalusi ja on hea üllatus oma lapsele. Kiirusta palun oma lapsed, sest nad väärivad seda!

Mark õpetused toonud rõõmu ja uhkust oma saavutuste krovinushku! Kellele ei meeldi, et sa teaksid, kui palju see on meeldiv jälgida edukaks arenguks nende järeltulijad. Rulimony mäng ootab teid ja valmis saanud oma väga reaalse abimees!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more