Järjehoidjad

Rune

Alternatiivsed nimed: Rune

Game Rune saab intriig sa üksi saver! Esitleb saladuseloor, ja hoiatan teid, et tervikuna, screensaver ei muutu, kuid iga kord, kui alustate mängu inetu märgid, mis ilmuvad selle taustal on erinev. Niisiis, sa kohtub gremlins, päkapikud, inimesed ja isegi palju naljakas tähemärki. Viivitamatult väärtuses ebatäiuslik mängu menüüs. Näiteks traditsiooniline ESC siin ei tule välja, ja on ette nähtud, et näha peamenüü mäng. Seega selleks, et juhtida mängu anti sulle lihtsalt, soovitame kohe reconfigure võtmed ise.

Rune mäng algab, ei rohkem ega vähem, kusjuures visiidi oma kangelane pühendumist tseremoonia sõdurite auastmeid tundmatu kangelane, kes alandlikult kummardas pühendab oma nõu. Pärast pikka ja väsitavat veidi (kui see tundus meile) kõne kõik sõjamehed nõukogu tõstis käed ja laginal valju karjumist. Selle loogika ütleb, äsja pühendatud kangelane mõõk peaks olema pikem. Paar minutit hiljem me taluda mahajäetud küla.

Rune tuleb laadida iga mängija mäng on tõesti kvaliteedi projekt. Hoolimata sellest, et esmapilgul võib tunduda natuke graafiline maamees, see on tehtud väga hea kvaliteediga. Tema parim käsi saab kaaluda võimalusi paneeli maksimaalse kvaliteedi seadetest. Me ka arvasin, et see oli selline lihtne 2D graafika on esile selle projekti. Mäng on nii kiire ja maastik usutav muutus üksteist, ja mõtle, monotoonsus ei ole vajalik.

Laadi mäng Rune võimalik ka nautida kvaliteetset täitmist dünaamiliste objektide kohta. Erinevalt mõned staatilised tegelased ja maastikud, liikuvate objektide tehakse võimalikult kiiresti kvaliteetset.

Arendajad seda kirjeldada kui žanr thriller, kus sündmused toimuvad esimeses isikus. Kõik võistlejad on toodud kvalitatiivselt, nii et isegi võhik saab aru, ilma öeldakse, millisesse klassi igaüks neist kuulub.

Rune saab mängida kasutades võimsaid relvi. Ikka territooriumil viibivaid küla, peategelane leiab mahajäetud majapidamisruum. Siin kõik projektis osalejad hõlmab peamisi liiki relvi, selle omadusi ja eeliseid. Võite suvaliselt kombineerida erinevaid liikumisi, mis võib tuua eriline transistor. Peale selle projekti kehtib vaid maagiline relv - peaaegu kõik mõõgad ja vasarad olema maagiline omadusi.

Enne mängimist, siis on vaja alla laadida mängu Rune, mida saab teha otse peamise veebilehe mängu. Et sa ise ei näe kasu see projekt, võite selle alla laadida või eelvaate et Rune video haagis, mis on üksikasjalikult kirjeldatud kõikidele kasu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more