Järjehoidjad

Runes of Magic

Alternatiivsed nimed: Runes of Magic

Tahad originaal fantaasia? Tahad mängida tasuta ja online? Tahad uus kiibid iseloomu areng? Siis mine "Land of meeleheidet" - veebipõhine multiplayer rollimäng, paremini tuntud kui Runes of Magic internetis. Siit leiad kaasaegne 3D graafika, põnev süžee, kus on palju külalistele ja loomulikult suurte lahingute vormistati mängija vs mängija.

Mängida Runes of Magic Online, peate alla laadida (ofsayta) ja installida mäng klient (programm käivitada mäng oma arvutist). Miinimumnõuded süsteemile PC järgmiselt: CPU: AMD 2500 (või Intel Pentium 4) 2. 0GHz, 1 Gig RAM, videokaart Nvidia GeForce 5700 128MB (või ATI Radeon 9600 ja sarnased), 10 GB vaba kõvakettaruumi. Ma ikka vaja paigaldada või uuendada DirectX 9. 0C. Online mäng Runes of Magic toetab iga brauseriga.

Nüüd luua oma konto. Liitu mängu Runes of Magic on läbi brauseri ametlik kodulehekülg. Vajuta "Start mängib" ja lõpus, valige "minna registreerimise leht." Sa saad vormi, täida see ja vajuta "Sign Up Runes of Magic". Vormis peate täpsustama kasutajanimi (varjunimi) ning foorumi nimi, aadress praegune postkasti parool. Lõpus lihtne aritmeetika, et kontrollida ja aktsepteerida mängureeglid. See on kõik, mis teil vaja Runes of Magic online registreerimine.

Seejärel mine loomine iseloomu. Sõit ühes mängus - see on inimesed. Aga seal on kaheksa klassi märke: Warriors, Skaudid, Kurjategijate, Mages, preestrid, Knights, eestkostjate ja Druids. Noh, valida, keda sa tahad mängida mängu online Runes of Magic. Warriors - kvalifitseeritud käsitöölised lahing olles survejõudu rünnak. Scouts - jahimehed ja jälgimisseadmed, meisterlik vibulaskmine ja amb. Kurjategijate - akrobaadid ja ventilaatorid streik tagasi, nende peamine relv pistoda ja kiirus. Magee - targad ja toetajad, nende relvad - magic ilm, visates tule ja välk. Preestrid - vahendajad meeste ja jumalad, ja isegi omada imeline maagiline volitused, on võimalik taastada tervist ja tagasi elule. Knights - kõige võimsam klass, nad kannavad raske raudrüü ja on kergesti juhitavad tahes relva. Loomapidajad - nad on loodusega üks, võitmatu Nujakka ja on täiendav relva vaenlase vastu, oma lemmikloomad. Druids - targad ja ravitsejad, alistama vaenlase oma ilm. Peaasi on see, et sa tead täpselt, kasulik, see tähendab, et jõuda tasemele 10, siis saad valida täiendav klassi kangelane, mis on siin on kaks klassi süsteemi. Lisaks soovi korral saate muuta tunnid kohtades.

Runes of Magic online mäng, kus kõik tegelased on ühine omadus - Strength, Agility, vastupidavus, mõistus ja tarkus. Relvi, et sa saaks mängida Runes of Magic, on ühe käega mõõgad, pistodad, wands, ühe käega kirved, kaikad, kahe käega mõõga, puitosad, kirved ja haamrid, vibud ja Ammud ja visati relvade.

Ka mängida Runes of Magic, nimelt, et liikuda mängu kaart, peate Runes - spetsiaalne kivi, mida saab paigaldatud esemete ja saada erinevaid erilisi võimeid.

Mäng on elukutse, et need vahendid on rakendatud. Olles käsitööline on sama tähtis kui on sõdalane - ainus viis teenida kulda ja mitmekesistada oma laskemoona.

Aga muidugi, mis kõige tähtsam, mis meelitab mängu Runes of Magic Online - on ulatuslik ja suurejooneline lahingud vormistati PVP (mängija versus mängija). Erinevaid klasse ja relvad, samuti sõjalised oskused annavad need märgid võitleb ainulaadne atmosfäär lahing, mis me oleme kindlad, et te ei saa tunda siiani.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more