Järjehoidjad

Rooste

Alternatiivsed nimed: Rooste

Rooste ellujäämise simulaator laskurielementidega. Saate seda mängu mängida arvutis. Graafika on üksikasjalik ja uskumatult realistlik. Häälnäitlemine on kvaliteetne, muusika meeldiv ja täiendab hästi postapokalüptilise maailma atmosfääri.

Selles mängus saab sinust üks ebasõbraliku saare elanik, kus iga samm võib olla sinu viimane. Kõik on teie, taimestiku, loomastiku ja enamiku teiste mängijate vastu. Samas ootavad Sind siin palju seiklusi ja huvitavaid ülesandeid.

Arendajad hoolitsesid algajate eest, pakkudes mängule selgeid näpunäiteid, mis aitavad neil juhtnuppe ja mängumehaanikat mõista.

Enne alustamist looge tegelane mugavas redaktoris ja mõelge talle nimi.

Mängu ajal on palju teha:

  • Avastage mängumaailma
  • Looge ellujäämiseks vajalikud tööriistad
  • Ehitage elamud ja kaitsekonstruktsioonid, et muuta see ohutuks
  • Arendage peategelase oskusi ja suurendage seeläbi ellujäämisvõimalusi
  • Otsige üles või tehke ise oma relvad ja raudrüüd, et saaksite end reisides teiste inimeste eest kaitsta
  • Looge liite ja kauplege sõbralike mängijatega

See loend sisaldab peamisi tegevusi, mida te Rust PC-s teete. Kuid tegelikult on mängus veelgi teisejärgulisemad ülesanded, mis sind pikaks ajaks tegevuses hoiavad.

Alustada pole lihtne, teie tegelane satub alasti tundmatusse kohta ja oma inventari järgi või on tal ainult tõrvik ja kivi, kuid see on veelgi huvitavam.

Rust tuli välja kaua aega tagasi, rohkem kui 10 aastat tagasi, ärge arvake, et mäng on aegunud. Oma eksisteerimise jooksul sai projekt rohkem kui 375 värskendust, millest igaüks tõi kaasa täiustatud graafika, uued maailmad elanikega ja rohkem võimalusi kõigile mängijatele. Seetõttu on Rusti mängimine praegu veelgi huvitavam kui väljalaskepäeval. Projektist ei ole loobutud ja arendajad toetavad seda endiselt aktiivselt.

Mängul on ulatuslik raudtee, millega saate pikki vahemaid sõita.

Sinu võimalused ei ole piiratud, loo liite teiste ellujäänutega ning ehita koos linnu ja baase, mida võib olla nii palju kui soovid, arvult pole sul piiratud. Olge ettevaatlik, enamik teisi mängijaid on vaenulikud ja võivad teie tegelast rünnata, eriti kui ta on vähem relvastatud.

Müüge turgudel mittevajalikke esemeid ja seadmeid ning ostke saadud raha eest seda, mida vajate.

Maailm, kuhu mäng teid viib, pole mitte ainult ohtlik, vaid ka väga ilus. Roostes näete palju maalilisi päikeseloojanguid ja päikesetõuse ning saate ka reisil olles loodust imetleda.

Rusti allalaadimisest ja installimisest ei piisa, vajate kogu mängu jooksul stabiilset ja kiiret Interneti-ühendust.

Rust tasuta allalaadimine kahjuks pole võimalust. Ostke mäng Steami portaalist või arendajate ametlikku veebisaiti külastades.

Hakkake mängima kohe, et luua oma mugav kodu postapokalüptilises maailmas ja saada legendiks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more