Järjehoidjad

diversant

Alternatiivsed nimed: diversant

Game Saboteur - arvutimäng, mis moodustab kogu segu erinevate žanrite, kui see kombineerida elemente ja autosimulator ja elemendid shooter ja tegevuskava žanr, koos seiklus. Mäng loodud ja vabaneb 2009 pandeemilise Studios ja Electronic Arts.

Mäng toimub Prantsusmaal, mis II maailmasõja ajal, Natsi-Saksamaa okupeeritud. Selles olukorras Iiri rallisõitja ja mehhaanik Devlin otsustab osaleda võitluses fašismi ja saab nõusoleku Prantsuse võitlejat vastupanuliikumine, samuti Ühendkuningriigi luure.

Mängu gameplay on tõsine gamer ja tegutsemisvabadus on väga sarnane kuulsa mängu GTA. Game Saboter saanud oma esialgse arendajad tavatu visuaalne disain. Seega kogu mäng maailmas, mis on hõivatud natsid, ilmub ekraanile halli tooni, ja sellises ulatuses, et peategelane mängus läheb, täites erinevaid ülesandeid erinevates valdkondades - kogu mängu maailm on maalitud kõik värvid. Väga tähtis režiim, mis võib edukalt mängida Saboteur - see salajases režiimis. Lõppude lõpuks, ilma peategelane ei ehitud natside ühtne, mitte maskeeritud, mitte varjamine on võimatu täita oma ülesandeid. Saboteur mäng võimaldab kasutajatel täita ülesandeid reaalse mängude valdkondades Pariisis ja selle eeslinnades - Eiffeli torni lähedal, Triumfikaar, Sacre Coeur, Madeleine kirik ja nii § Ja sündmuste kujunevast Saarbrücken ja Le Havre.

Sellisel juhul, kui sa otsustad alla Saboteur, hakkad mängima, siis avastavad, et on olemas lugu ja pool missioone. Nad peavad minema mängijatele, kuid sa võid valida oma eesmärke ja tasuta mängida. Sellised eesmärgid on watchtowers, postitused soomukite, õhutõrje relvad, bensiinijaamad, kindralid, ja nii jne Kui peategelane ikka teate - on lisada ka ärevust. Mängus on viis erinevat alarmi taset. Näiteks esimese tasandi ärevustasemega auto ja moto-patrullid ja viies tase ärevus tähendab ühendus otsida võitlejad, kes poetatud tagakiusatud kangelane madalal lendu.

Kui te küsite internet Saboteur video, saate teada, et mäng sisaldab järgmisi vastased: SS sõdurid sõdurid Wehrmacht sõdurid mereväe sõdurid Gestapo Terror firma ja nii

Mäng on jagatud teatud relv klassid. Siin ja püstolid ja kuulipildujad ja granaadiheitjad ja haavli, ja nii jne Mängijad on lubatud samaaegselt varustada iga kahte tüüpi tulirelva. Lisaks tavarelvastuse olemas Saboteur masin, mis moodustas vähemalt nelikümmend liiki on jagatud nelja põhirühma. Kui sa tahad saada poole teele, või soomustatud sõiduk, siis nad peavad sõitma ise garaaž. Siis nad võtavad sind käsutuses. Saboteur on tankid. Näiteks viskaja tank. Ta on teinud vastane on väga kõrge. In Saboteur on palju positiivseid ja negatiivseid märke. Nendega saab kohtuda niipea kui installida mäng arvutis ja sukelduda see ohtlik mäng maailmas.

Proovi! Me arvame, et sa ei kahetse kulutatud aega mängides. Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more