Järjehoidjad

Püha

Alternatiivsed nimed: Püha

Sacred - fantaasia arvuti rollimäng žanr RPG. Saksamaal asuv tootja Ascaron, tõi elu seeria mängud Sacred tõlgitud Prince of Darkness. Mäng on huvitav ja põnev. Sul ei ole palju tüvi või ehitada kogu ahela strateegilist lahinguid. See on ohutu reisimise ja täielik külalistele.

Kuidas lõpetada lugemine see läbi mängu, soovitame teil vaadata Sacred videod ja pildid. Ja siis saad sa alla laadida mängu pühapaik.

Sacred mäng annab sulle võimaluse uurida maailma väljamõeldis. Saad mängida mandril, Ankara, universumis püha.

Järgmine teil on valik iseloomu pakutud variantide:

• Gladiator

• Battle Mage

• Forest Elf

• Dark Elf

• Serefima

• Vampiressa.

Gladiator - parim Nujakka lahingud. Taluvad mingit relva.

Battle Mage - peamine relv magic, kuid ka heal mõõgad, wands, staabid jne jne Soovitage algajatele mitte valida see. On relv, et ta kasutab ainult.

Forest Elf - hea algajatele. See on tüüpiline vaid võitlevad pikkade vahemaade taha. Kasutage magic haldjad ja ainult parimad lähedalt shooting vibu ja amb.

Knight - Nujakka võitleja. Kasutab võimu tume päkapikud ja mürk. Väga huvitav ja võimas tegelane. On relvad ainult enda tarbeks.

Serefima - pärija müstiline ingel. Kasutab taevalik magic ja heal mõõgad, vibulaskmine.

Vampiressa - kaks ühes. Päevavalguses - võimas sõdalane, ja öösel - tugev vampiir. Meelelahutuslik iseloomu.

Kes mängu Sacred Sa mängid seda lihtsalt oma valik. Aja jooksul, iga märk võib proovida.

Mäng Prince of Darkness pakub peale teatud oskusi oma märki. Kogu mängu, tõstame taset, saate uuendada oskusi. Samuti jõudluse taset oma iseloomu mõjutab väärtus komplekt standard omadused. Näiteks tugevust, vastupidavust, agility, füüsiline regenereerimine, vaimse uuenemise ja karisma.

Sacred pc mäng on jagatud raskusastet, mis on nimed väärismetallide: pronks, hõbe, kuld, plaatina ja nioobiumi. Ja kaardi Ankara mandril jagada osadeks - piirkondades. Nii et teil on esitatud koos suur avarus oma nn jalgsi.

Mängu nimi on püha Prince of Darkness ei ole asjata. Selgub, et gameplay on eellugu. Ja nagu alati, siin kangelasi kurja kavatsustega, siis tõlkida oma kavatsustest. Pidage karistus selle eest. Eksiilis, ta saavutab tugevuse uuesti ja läheb maailma elama kurjad. Me räägime shaddara.

Oma iseloomu peab tegema kõik endast oleneva ülesannete täitmiseks.

Kindel, et mängu Sacred sa juba mõelnud. Ei ole midagi lõbusam kui ekslemine avarusi värviline maailm. Pärast ajakava siin hea kvaliteediga, kõik kaardid töötasid. Ja muusika on hästi valitud, mitte ainult ei häiriks mäng ise.

Jätkuda. Edukas sa mängid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more