Järjehoidjad

Sacred 2

Alternatiivsed nimed: Sacred 2

Sacred 2 - arvuti rollimäng fantaasia žanr RPG. Saksamaal asuv tootja on otsustanud jätkata esimese mängu Sacred. Kaugelearenenud uuendused mäng ei ole uus lugu, uus gameplay. Ja kõik on esitatud korralik tase. Tõlgitud mängu Sacred 2: Fallen Angel. Võib-olla tähendab see, et elanikud Ankara ootuses kangelane, kes päästab need algusega kaos.

See mäng Sacred 2 on oma nägu uus fännid lihtsalt vaja alla laadida mängu Sacred 2. Et seda teha, sa pead JavaScript oma arvutis programme mängude.

Sa tiir mandril nimega Ankara universumis püha. Alguses mängu Fallen Angel Sacred 2 valida, millisesse klassi puutub kas iseloomu kavandatava välja Seraphim täiesti erinev esimese versiooni mängu: Seraphim, High Elf, Dryad, Temple Guardian, Shadow Warrior, inkvisiitor ja Dragomag. Kuid lisaks, et see on väga oluline, enne kui valida tee, mille iseloom läheb: Path of Light või Darkness. Täpsemalt on vaja valida jumalus: Lumen (God of Light) Forens (jumalanna tarkuse ja filosoofia), Cybele (Goddess of Nature) Testa (God of Science), Kuan (God of War) ja Kerr (Goddess of Evil). Kui valite Seraphim, siis ainult juhul, tee Light - Lumen Forex ja Cybele ja inkvisiitor - Darkness - Coeur Kuan ja Testa. Seega valides tee pimeduses, sul pole valikut Lumen jumalus, ja kui tee Light, siis Kerala.

Ja siis saab mängida Sacred 2.

Sündmused mäng eelnevad sündmused esimene osa mängust. Siin iidsetel aegadel, kui lapsekingades müstiline volitused ja kui sündmused viisid jagunemine hea ja halb. Ja kõige hullem võib tekitada kaose. Aga sa ei tohi lasta sel juhtuda, või vastupidi, et protsessi kiirendada.

Loomulikult kaardimäng jaguneb väga erinevad piirkonnad:

• Tilizy

• Artamark

• Nor - Plath

• Seraphim Island ja pikk veealune koobas draakonid

• Hiss Ta.

Tilizy - piirkond päkapikud. Kõige valusam osa Ankara. Kliima on mõõdukas.

Artamark - maal inimesed. Jagatud vürstid valitsesid eri vürstid. Kliima on kuiv.

Nor - Plat - territooriumi orke. Jagatud sõdivate linna. Steppide kliima.

Seraphim Island ja pikk veealune koobas draakonid - omandiõiguse Seraphim. Üks suur jagamatu riik. Ainult siin T - energia kontrolli all.

Hiss TA - territooriumi sisalikud, draakonid järgijaid. Village üleujutatud veega. Jaguneb linna.

Üldiselt peamine ülesanne on teha oma tööd, parandada oma oskusi, uurida territooriumil ja otsustab saatus kogu Ankara.

Mängu Sacred 2 on toodud kõrge kvaliteediga graafika, hea animatsioon. Kuigi mõned teemad ei pruugi olla piisavalt üksikasjalik.

Üldiselt saab veel näha Sacred 2 video ja pildid. Ja minge saidi mängida Sacred 2 Fallen Angel laadida. Ja elevil fantastic stay. Ootuspäraselt online mängu, saate kutsuda oma sõbrad. Mängid hea!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more