Järjehoidjad

Saints Row 2

Alternatiivsed nimed: Saints Row 2

Mäng Saints Row 2 enne ametlikku esitlust nähti midagi skandaalset ületamata ebatavaline. Kuidas provokatiivne klippe esitleti avalikkusele, milles tõestati, agressiivne Gerry Buse - mees-koletis või star pornotööstuse Ms Tera Patrick. Ilmselt arendajad projekti kõik jõud välja visata, et luua midagi erakordset. Ja isegi täna ei ole mõtet vaielda, loojad Saints Row 2 on saavutanud oma eesmärgi - projekt kannab mitte vähem armastatud valitseja GTA, siin ei vähem julmus, provokatiivne sündmused ja põhjendamatu hagiga. Hea graafika ja lahe gameplay soodsalt täiendada üldmulje.

Saints Row 2 tk kirjeldab sündmusi, mis toimus viis aastat pärast esimese osa. Kõik algab sellest, et peategelane väljub kooma (üsna räsitud, kuid selline huvitav tie, kas pole? ) Ja selgelt aru ise, mida kulutada oma elu vangikongis ta ei meeldi. Kuna ta ei ole amnestia ja väljavaateid kaebuse nõudmised ei ole kõige optimistlikumad väljund jääb üks - kava hoolikalt ja teha teoks põgeneda. Väärib märkimist, et viis aastat koomas kangelane oskused on kadunud - tappa kõik tunnistajad ja tahet, et saan seda haldab kaks kontot.

Nagu te ilmselt arvata, ning et gameplay on alanud, siis tuleb alla laadida Saints Row 2. Kaasaegne kiire internet ja ühine lingid torrent jälgimisseadmed võimaldavad vähendada download protsess väljamaksetest vähemalt - 10-15 minutit ja sa oled võimeline testida mäng isiklikult. Infiltreerunud gameplay, õpid, et elu jooksul kooma peategelane oluliselt muutunud. Autod ja maja hakkas otsima palju rikkam, aga mitte see mõjutab kõige rohkem. Kõige hämmastav - armastatud ja austatud tegelane gang peaaegu kokku varisenud. Muidugi, see olukord ei vasta meie kangelane, ja ta nõustus, kõigi vahenditega, tõsta usaldusväärsust "Saints".

Saints Row 2 on vaja mängida, et alustada valides välimuse iseloomu. Võimatu on mitte keskenduda, et iseloomu toimetaja selles projektis erineb oluliselt eakaaslased teistes mängudes. Te saate kohandada "all ise" peaaegu kõik andmed saada. Veelgi enam, teil võib isegi võimalik valida konkreetne kõnnak ja žeste luua oma iseloomu - ühesõnaga, mida saate teha kõik, et gameplay oli mugav ja meeldiv. Huvitav fakt on see, et kui sa tahad, isegi keset missiooni, oma kangelane saab dramaatiliselt muuta välimust ja isegi põrandale. Uskuge mind, et täita Saints Row 2 missioon päris blond - see on midagi, mis ei teosta seaduste loogika. Sellised nüansid võivad oluliselt leevendada olukorda.

Ole valmis, mis ootab suur hulk ohtlikke kohtumisi saate tyunningovat auto, parandada oskusi ja parandada auto. Kõik see ja palju muud on üksikasjalikult kirjeldatud eemaldatud Saints Row 2 video haagis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more