Järjehoidjad

Saints Row 4

Alternatiivsed nimed: Saints Row 4

Kõik, ilma eranditeta, siis tea, et mäng Saints Row 4 - plagieerimise on hea kõiki olemasolevaid suuremahulisi projekte. Uus osa isegi ei kavandatud erand. Vastupidi - nüüd mäng on huvitav kombinatsioon GTA ja Prototype esialgse ravi loojad pühakute tahtel. Vaatamata sellele, et see projekt ei tee ühe grammi unikaalne teave, nagu tema. Mängijad üle maailma tunnistavad mäng, isegi kriitikud Müts maha arendajad, kes saavad endale lubada laenata midagi, kuid samas teevad mõned projekti nii erinev ja eriline.

Sarnaselt teiste mänge kloonid Saints Row 4 üritab varju jätma laenatud elemente. Kuigi keegi üritab võtta hea huumorimeel või täiesti realistlik õhkkond Saints toetuda hullus. Absoluutselt Bezbashenny projekti ei saa tõsiselt võtta, vaid ka negatiivselt käsitleda seda võimatuks. Uus osa järglaste Volition üllatus olemasolu (kuigi suurtes kogustes) huvitavaid töökohti ja põnev tekst külalistele. Ja tulemuslikkuse tahtmatult vaadatud põhielemendid Matrix - tuli südamest uus mäng, ei ütle midagi.

Et alustada mängu, teil on vaja laadida Saints Row 4. Nagu te ilmselt teate, paigaldus faile alla selle projekti alati päris kiiresti, eriti kui sulle meeldib, kasutades linke torrent jälgimisseadmed. Krunt neljanda Saints tõstatatud peategelaste kõrgeimale tasemele võimu - nüüd peategelane on esitatud presidendi United States of America (ei rohkem ega vähem, vaatamisväärsused, ette kujutada, kuidas vastutustundlikult nüüd on mängida Saints Row 4? ). Near samas keskkonnas "juht" on samuti jalutuskäigu kaugusel - sõber President kuuluvad koht manustamist. Ja nagu juhtub nii nagu vaja, võtta pühade seaduste ja aidata otsustada saatuse inimkonna ainult kirjas seadust, aga juhtub midagi ootamatut.

Saints Row 4 tk räägib sissetungi välismaalastele, kes jultunult röövitud kohalike elanike seas. Ei välista välismaalaste ja härra president. Siis tuleb kõik veel segane ja selgusetu - mingil põhjusel välismaalased riigipea Stilporta mudel, täpselt nagu päris linn. Mida nad tahavad saavutada see on ebaselge. Siiski saab teada, esinemas Saints Row 4 lähetust mitmesuguseid.

Muutus maastik on võimaldanud loojad mängu lisada mõned uued elemendid. Mitu projekti arendajad siirdunud mõiste GTA, mis nad ära intensiivselt kõik eelmised mängud oma toodangu ja otsustas suunda muuta arengu suunas fantaasia. Noh, need osutusid üsna hästi, hästi, originaal, nii täpselt. Et oleks selge ettekujutus mängu, saate vaadata spetsiaalselt formuleeritud Saints Row 4 video trailer üksikasjalikult uuendused ja eelised.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more