Järjehoidjad

Salem

Alternatiivsed nimed: Salem, Salem

Salem Online - tasuta multiplayer klient mängu strateegia elemente arendatud tüüpi liivakast. Rootsi stuudio projekt loodud Seatribe ja on kirjastaja Paradox Interactive. Mängus maailmas on tuntav rõhuasetus ajalugu. Tegevus areneb 17. sajandil. Kontrollige, et see oli New England kolonistid Inglismaalt. Kasutajad peavad tegutsema nagu üks neist. Iga asuniku on osta maja, et ehitada oma territooriumil hoolitseda ressursside hankimine, luua suhteid teiste mängijate õppida hävitada erinevaid olendid, et saada jalge all, ja üritab sulle haiget teha, ja tagada, et toitumine ja ülejäänud on õigeaegne . Ilma erivajadustega tohiks rünnata oma naabritega, sest need võivad olla tugevam kui sina, ja annab sulle elu kaks korda keegi. Kui olete varjutama surma, siis on see otsas. Kui sa siis tahad edasi mängida Salem, pead alustama nullist uus kangelane. Nii et tuleb mõõdukalt tagasihoidlik, mõõdukalt seikluslik, mõõdukalt ambitsioonikas - ja mis loob paremat tulevikku!

Tulles tagasi fantaasiamaailmas, peate alla laadima ja installima Salem mäng kliendi arvutis. Aga enne kui me asuda seda, mida vaja luua konto. Salem registreerida - see täites erivorm selliseid valdkondi: kasutajanimi ja salasõna (järgmisel real jälle), e-posti aadress. Kokkuvõttes märgistada kui ja kinnitada aktsepteerimise Kasutaja lepingu ja soovivad saada kasulikke uudiseid. Nagu süsteemi nõuded, need on üsna mõistlik ja ei ole takistuseks. Peaaegu igaüks saab nautida gameplay, arvuti abil vähemalt keskmine konfiguratsioon.

Kust alustada mängu Salem? Esiteks, mida vajate oma kodus. Selleks, et teie kodus, siis on vaja kõigepealt täita lepingu kohapeal. Pärast seda, sa peaksid mõtlema ressursse ning lisaks omandada vahendeid. Viimane võib olla kas ostetud või meisterdatud. Muidugi, kõik see võtab aega, nii et ei usu, et saan hakkama. Et seda teha, vaeva mitu päeva. Aga see on tore saada vilju oma töö! Kodu - koht, kus saab lõõgastuda ja lõõgastu pärast pikka reisi üle tohutu mängukohta. Muide, kõik, mis on väljaspool oma vara või vara, et teised kasutajad või neutraalne linna Boston või lihtsalt tühermaale, kus täis igasuguseid metsloomi. Sa pead olema pidevalt valvel, kui elu, mida tõeliselt kallis.

Ülalmainitud ohutu ala nimetatakse Boston teil on võime suhelda ja kaubandust teiste mängijatele. Põhimõtteliselt on see platvorm on loodud sotsiaalsed suhted. Aga kui me otsustasime, et tiir läbi teises kohas, võib oodata midagi - rünnaku agressiivne metsloomad rünnata mängijaid. Nagu kokkupõrked mängijad, siin on mõned reeglid. Seega, mängija, kes pidevalt teeb sellise Antics varem või hiljem saab karistada. Sellisel juhul pannakse must märk, ja siis, kui olukord tulevad, mil ühiskond kohtub ja kätte maksta kaabakas. On veel üks asi, mida sa peaksid teadma - kasutada magic. Magic - hea asi, kuid ainult põhjusel. Kui liiga hoogu sattunud, et saab shlopotat väga must märk ja saada teema jahi vihane fännid õiglus.

Üldiselt on oma olemuselt mäng Salem - pidev areng. Põhimõtteliselt, mis juhtub on täiesti reaalne ja loomulik. Te ehitada, mis on toodetud selle materjali puhul ja siis püüda parandada ja laiendada elupaiga koguneda kasulikke vahendeid sõlmida kaubandussuhteid eesmärgiga sõlmida tulus tehinguid ja tunda end, me elama siin mugavalt ja turvaliselt. Nii et mine oma eesmärgi isegi väikeste sammudega kui meeleheitlikult kaitsta oma vara puhul vajadus tekib. Kõik, mis teil on tegelenud, põnev ja nauditav, et see mäng on suurepärane võimalus lahku lüüa. Lihtsalt proovige - ei taha ära tulla!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more