Järjehoidjad

Starcraft 2 tühiku pärand

Alternatiivsed nimed: Starcraft 2 tühiku pärand, Starcraft 2 Hollandi pärand

Game StarCraft 2 Voidi pärand: vabastamise strateegia.

2015 aasta tootlik multiplayer mängude jaoks. Liitunud nendega ja mäng StarCraft 2 Legacy of Void alates arendaja Blizzard Entertainment, mis ilmus 10. novembril ja sai triloogia viimaseks seeriaks.

V StarCraft 2 Voidi pärandit saab klient alla laadida ja paigaldada, et alustada strateegilist kampaaniat. Juhtides protossonite välismaalase armee, seisad sa vastu surmavale Zergile ja terranile. Esimesed viis missiooni toimuvad ühe mängijaga kampaaniates, mis võimaldab teil lõpuks krundiga harjuda. Võitlus, mida ümbritsevad sõbrad, osalevad ülemaailmses lahingus võrgus, valides ühe neist kaartidest.

Looduses on tegevused planeet Ayur ja hierarhias Artanis, keda te esindate. Zerg ründas oma planeedi salakavalalt. See juhtus palju aastaid tagasi ja Aiuri protossilased enam ei olnud üks rahvas. Nende taasühinemiseks ja vaenlase hävitamiseks asutas Artanis Golden Armada flotiili. Samuti peab ta aitama Kerrigan Sarah'il kõrvaldada langenud Amun Zel-Naga, kelle kavatsused korraldada maailma muljetavaldav lõpp.

Armee ja laeva täiuslikkuse huvides naaseb Artanis korrapäraselt lipulaevale "Aduni piik". Ta suhtleb ka tegelastega, võtab neilt nõu ja üksustest, mida ta õpib uute võitlusvõimaluste kohta.

Tuletava kampaania eesmärk oli ühendada hajutatud hõimud tugeva armeega, mis suudab taaselustada Protoss'i suurust ja hävitada Amuni. Kuid kõigepealt pakutakse mängijatele kolm missiooni "Pimeduse ülestõusmine" juhtiva kangelase Zeratuliga ja krundiga, mis räägib Tal Darimi avastatud varjupaigast, Amuni taaselustamisest ja prohvetliku kuulutuse saladusest, mida ta avastas.

S kangelased üks.

Pore lae alla StarCraft 2 Voidi pärand ja liituda mängijatega, uurides universumi laiendusi. Võrgumängu ajal on teil võimalus edastada iga päev turniire automaatrežiimis. See nõuab väidet, et tahad võidelda kõige tugevamal areenil StarCraft'i maailmas ja seejärel näidata oma vastastele oma jõudu.

Mitte igaüks ei unista, et ta on üksildane ruumi hunt. Üheskoos saate selliseid asju teha! Archoni režiimis tuleb teie üldise juhtimise all baas, mida tuleb kaitsta, ja kaks vastast. Jagage kogemusi ja aidake oma partneril ülesannet edukalt täita.

Ühise ülesannete täitmise režiimi valimisega saate meeskonnapead mängijate paarist. Seal on palju vaenlasi, kuid Sarah Kerrigani, Jim Raynori ja Artanise hierarhia kogemus aitab teil. Mida kõrgem on teie konto kogemus, seda rohkem on võimeid ja sõjaväelasi.

StarCraft'i universumis kohtute tähemärki:

 • Artanis
 • Rohana
 • Vorazun
 • Reynor
 • Kerrigan
 • Karax
 • Zeratul

Paigaldusparameetrid (mängusüsteemi nõuded)

StarCraft 2 Voidi pärand arvutis, millel on Windows XP / 8 / Vista / 7, Mac OS X 10 jaoks. 7 ja uuemad. Hetkel avaldavad arendajad järgmised miinimumnõuded:

 • PC: AMD Athlon 64 X2 või Intel Pentium D
 • ATI Radeon X800 XT või NVIDIA GeForce 7600 GT
 • Mac: Intel Core 2 Duo
 • ATI Radeon HD 2600 Pro või NVIDIA GeForce 9400M
 • PC / Mac: 20 GB ruumi
 • OP 1. 5 GB arvutile ja 2 GB Mac
 • -le
 • Monitori eraldusvõime ei ole väiksem kui 1024x768

Ei jäta kasutamata võimalust osta StarCraft 2 tühimiku pärand täisversioonis ja saada suurepäraseid kingitusi: “Vabaduse tiivad”, „Roy süda”, „Voidu pärand”. Neis leidub täiendavaid portreid, embleeme, uusi lemmikloomi, märke, võimeid ja relvi. Nüüd jääb alles ainult vaenlase lüüasaamine Protossi inimeste auks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more