Järjehoidjad

Varaste meri

Alternatiivsed nimed:

Sea Of Thieves Mereteemaline RPG. Mängul on ilus graafika, mis on tehtud koomiksistiilis. Häälnäitlemine on kvaliteetne ja muusika on valitud selliselt, et säiliks tegelase asukoha atmosfäär.

Enne kui hakkate Sea Of Thieves'i mängima, peate sisseehitatud redaktori abil looma endale meelepärase tegelase. Pärast seda on raske valida laeva tüüp, millel mängu avarustel ringi liikuda. Valitud laeva suurus mõjutab otseselt meeskonna suurust, suurem laev ja meeskond vajavad rohkem.

Mängus on mitu süžeeliine. Saate kõik ükshaaval läbi käia. Üks neist on pühendatud hetkel kõige populaarsemale piraatidest rääkivatele filmisarjadele.

Siin ootab teid palju meelelahutust:

  • Otsige aardeid
  • Võitlus luukere
  • Koguge esemete kogusid
  • Uuendage oma laeva
  • Ostke uusi riideid, soengu- ja habememoodustisi
  • Pidage meeskonnaga lõbusaid pidusid

See isegi ei kirjelda selle mängu lõbusust.

Siin on palju asukohti. Paljud uppunud laevad ootavad põhjas, kui sukeldute nende aardeid otsima.

Maailmas reisimine pole lihtne. Paljud salakavalad vaenlased ootavad teid selle avatud ruumides. Hoiduge kurjade sireenide ja relvastatud skelettide eest.

Teie ülesanne on saavutada kõigis fraktsioonides maksimaalne maine. See avab eliidi neljanda fraktsiooni ja muudab ülesanded veelgi raskemaks.

Lisaks maine ja raha saavutamisele annab ülesannete täitmine sulle juurdepääsu oma tegelase ja isegi laeva visuaalsetele uuendustele.

Mäng ilmus mõned aastad tagasi ja kriitikud ei võtnud seda esialgu eriti soojalt vastu, kuid aja jooksul on suhtumine sellesse muutunud. Arendajad pole projektist loobunud ja igal hooajal annavad nad välja uusi temaatilisi ülesandeid ja kaunistusi.

Mängus on nüüd saadaval tohutul hulgal erinevat sisu. Siin on kummituslaevade laevastik, mida juhivad kuulus Lendav Hollandlane ja isegi Jack Sparrow ja Kariibi mere piraadid.

Niipea, kui teil hakkab oma laeval iseseisvalt mängimisest igav, võite kohe minna võrgumängule.

Kõik mängijad on võrdsetel alustel. Siin ei saa te eelist, makstes rohkem raha kui teised. Kõik täiustused mõjutavad ainult välimust ega anna kergemat võitu.

Võrgumängus koosneb meeskond pärismängijatest. Võite selle ise tippida või kasutada juhuslikku valikut, siis määrab mänguserver teile kaaslased.

Meeskonna ülesanneteks on tavaliselt aarete otsimine ja koletiste vastu võitlemine, vahel korraks. Kuid võite ka teistele laevadele sõja kuulutada, et teada saada, milline teist on parim piraat.

Võidu tähistamiseks korraldage oma laeval lärmakas pidusöök ja lõbutsege oma sõpradega.

Sea Of Thieves tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormil või arendajate ametlikul veebisaidil.

Kui soovite proovida end tõelise piraatide tapjana, installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more