Järjehoidjad

Sekiro: varjud surevad kaks korda

Alternatiivsed nimed:

Sekiro Shadows Die Twice on hetkel üks parimaid RPG mänge. Mängul on sünge atmosfäär, kuid see on selle võlu. Tipptasemel graafika, muusika ja häälnäitlemine ei jää kaugele maha.

Mängu sündmused leiavad aset 14. sajandi Jaapanis, mis oli sel ajal elamiseks ebaturvaline riik. Sellele aitasid kaasa pidevad jõhkrad sõjad väikeisandate vahel.

Mängus tuleb sinust saada väljaheidetud sõdalane, kelle üle surmal pole võimu. See tegi aga peategelase saatuse veelgi kurvemaks, sest keegi ei taha nii tihti surra.

Mängu ajal saate:

  • Lüüa mitu vastast
  • Päästke oma ülem kavalate vaenlaste eest
  • Õppige ninjaarsenali tehnikaid
  • Parandage võitlusreflekse ülima tasemeni

Peategelane kannatab teel eesmärgi poole palju. Pärast käe kaotamist ja varjus peitunud samurai Ashina käest lüüa ärkab ta kättemaksuks ja oma isanda päästmiseks tagasi ellu.

Ühe käega võitleja ei pruugi tähendada nõrgemat. Loo proteeside arsenal, mis suudab tuua vaenlastele surma ja muuta nõrkuse lahinguväljal eeliseks.

Võitlussüsteem on uskumatult keeruline ja kogu mängu jooksul õpitavate tehnikate arsenal on tohutu. See muudab iga lahingu uskumatult suurejooneliseks sündmuseks.

Igal mängu bossil on oma individuaalne võitlusstiil ja peate nendega kohanema, muidu te ei võida.

  1. Armuke Butterfly loob illusioone, mis võivad petta
  2. Varustatud hiiglane on väga ohtlik sõdalane tänu oma raevule, mis annab talle uskumatut jõudu
  3. Suurepärane madu, kellest saab jagu ainult siis, kui ta leiab elukoha tohutu oru laiuses
  4. Sõjapealik Tenzen Yamauchi, võitleja, kelle parim on pidevalt silma peal hoida, sest muidu ei saa probleeme vältida

Lisaks loetletutele on ka teisi võitlejaid, keda tuleks karta. Proovige olla alati võitluseks valmis, sest lahing ühega neist võib alata igal hetkel.

Olge Sengoku maailmas ringi reisides ettevaatlik. Väärtusesemete ja kasulike ressurssidega peidetud asukohti pole alati lihtne leida. Ja nii leiate tegelasi, kes soovivad teiega vestelda või abi pakkuda. Varjatud vaenlasi on ka parem avastada enne, kui nad ise teid ründavad.

Mäng on veidi sünge, kuid selle kompenseerib väga originaalne ja ilus graafika, mis tabab hästi tolleaegse Jaapani atmosfääri.

Sekiro Shadows Die Twice pakub teile meelelahutust ja seda on raske maha panna.

Sengoku periood on üks verisemaid Jaapani ajaloos. Kogu territooriumil võite kohata palju osavaid sõdalasi, kellest kõik pole sõbralikud. Lisaks läheneb ilmingutega pimedus, millega peate võitlema.

Sekiro Shadows Die Twice laadige arvutisse tasuta alla, kahjuks ei õnnestu. Mängu saate osta ametlikul veebisaidil või Steami portaalis, kus see sageli müügis osaleb ja seda müüakse allahindlusega.

Hakkake kohe mängima, et varjud ei saaks võimust võtta ja kogu riiki hävitada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more