Järjehoidjad

Asustuse ellujäämine

Alternatiivsed nimed:

Asustuse ellujäämine linnaehitussimulaator koos ellujäämiselementidega. Mängul on ilus koomiksilaadne kuusnurkne graafika. Eriti hea on vett vaadata. Helikujundus on kvaliteetne, muusika kerge ja mitte pealetükkiv.

Teie ülesanne on pakkuda asulale õitsengut ja arengut.

Palun valige kaardi suurus enne Settlement Survivali mängimist. Millisel mandril või saarel teie linn asub. Eriobjektide kättesaadavus. Lisaks otsustage, kas mängumaailmas võivad esineda looduskatastroofid ja isegi epideemiad. Seega on võimalik mängida nii lihtsustatud režiimis kui ka ellujäämisrežiimis.

Mängus on teil palju teha:

  • Ehitada elamuid
  • Luua erinevate kaupade tootmine
  • Kaubandus
  • Püüa kala
  • Põldudelt saak

ja palju muud.

Nüüd kõigest täpsemalt.

Parem on valida asustuskoht peamiste loodusvarade läheduses, mis märgitakse kaardil roheliste ikoonidega. Lähedal jõgi või meri.

Alguses on teil ainult telklinnak ja asunike rühm. Mängus õpetatakse teile ellujäämise põhitõdesid. Koolitust ei saa vahele jätta, kuid see ei ole pikk ja mitte liiga pealetükkiv.

Kõigepealt hoolitsege elanikkonna kapitalikorterite eest. Parem on ehitada mitu maja korraga. Need võivad olla suuremad või väiksemad, olenevalt sellest, kui palju peresid neis elada saab. Rahvastiku kasvuks peate tagama, et elanikud ei oleks rahvarohked ja õnne tase oleks piisavalt kõrge.

Pärast seda hoolitsege toidu eest. Selleks külvake põllud. Kõige parem on need paigutada saagiboonust andvasse kohta, aga kui teie asula lähedal pole, siis sobib peaaegu iga maatükk. Kasvatamiseks on palju taimeliike, leidub isegi eksootilisi. Põlde saab parandada, paigaldades kard või hoolitsedes kastmise eest.

Vesi on väga oluline ressurss. Soovitav on korrastada kaevud, et elanikel oleks võimalik korraga vett võtta nii enda tarbeks kui kastmiseks.

Materjalid hoonete ehitamiseks hangivad teie linna elanikud ise, ilma teie osaluseta. Kuid saate saata need käsitsi ressursse koguma, määrates, mida koguda.

Leidke kõik hooned üles, et saaksite hiljem rajada. Liikumiskiirus on oluline näitaja inimeste produktiivsuses ja isegi lihtsad sissetallatud teed tõstavad seda 25 protsenti.

Aja jooksul kasvab teie asula tõeliseks metropoliks ja ülesannete hulk suureneb oluliselt. Järelekasvavat põlvkonda tuleb harida. Selleks on vaja koole. Elanike tervise jälgimiseks on vaja tehaseid, tehaseid ja isegi haiglaid. Selliste keerukate ehitiste ehitamine nõuab muu hulgas raha. Kaubanduse õitsenguks ehitage õigeaegselt kaubasadamad.

Settlement Survival tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Kuid saate mängu osta Steami turul või arendajate ametlikul veebisaidil.

See on suurepärane linnaehitaja ja seda tasub mängida, kui teile meeldib seda tüüpi mäng!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more