Järjehoidjad

Tegevusvaldkond

Alternatiivsed nimed: Sfera võrgus

Online mäng Sphere - sõltuvust tekitav mäng, mis on loodud kodu-arendajad. Seda saab teha mõistliku konkurentsi sedalaadi MMORPG mänge.

Igaüks teab, et mõned kodumaise mängud kiidelda hea kvaliteediga, kuid me ei saa öelda, et mäng Sphere online on erand kui reegel. Esimene mäng tuli tagasi 2003, kuid hoolimata oma vanusest, siis jätkub mäng kasvada ja meelitada ligi rohkem ja rohkem uusi mängijaid. Esialgu mängida mängu online Sphere võib ainult tasu eest. Hind kasutamise mäng oli 5 a. on kuus. Aga päris palju aega online Sphere on täiesti tasuta, mis omakorda meelitas teda isegi rohkem kasutajaid.

Osale mängus Sphere läbib tavaliselt sedalaadi mängud, kava. Esimene asi, mida teha - on liitu veebilehel mäng. Sa pead sisestama oma kasutajanime, parooli ja e-posti aadress. Registreerimise ulatus nõuab ka paigaldus mäng klient, mille saab alla laadida otse veebilehel. Nagu näete, online registreerimine Scope kestab kõik vähe aega, mistõttu seda mängu.

Kui möödunud registreerimise protsessi, saate sõita otse mängu. Vastavalt ajalugu, et maailm loodi mäng pärast pikka Etapid kogenud iidse India käsikiri koos mantraid luua erinevaid illusoorse universumeid, mis ulatus. Esialgu ta oli eemaldatud pärgament India 1203 ja veetis palju aega Bütsantsi raamatukogu, kust sattus kätte tema vend Batiz. Aastal 1348 toimus Euroopas kohutav ebaõnn - epideemia muhkkatk. Nagu varjupaika kohutav haigus, Batis vend otsustas luua paralleelse maailma õnne. Aga selle loomiseks on vaja, et lugeja mantraid oli täielik rahu, mis ei tööta, sest mungad eostatud põletada ketser Batiz. Just seda, mitte planeeritud World Happiness vääralt loodud maailma viletsust, kus lõpmatu arv erinevaid koletisi, aeg läheb kiiremini 12 korda ja iga 666 aastat on täielik hävitamine. Sellepärast välimisse maailma on hakanud liiga mitmekesine ja katastroofe. Siis peal, mis olid kaotanud vahel välismaailmaga ja sfääri.

Püütud täiesti erinev keskkond, inimesed tasapisi hakkas woo maailmas, hakkas looma linn ja riik. Tundub, et kõik läheb hästi, kuid siis kui aeg läks, ja tunnil hävitamine maailmas, ja ma pidin midagi tegema. Loomulikult püüavad päästa maailma saab iga mängija.

Valdkonnas mängida kuuel kontinendil. Hyperion - on suurim saar, Helios - väikesaarele eraldatud temalt hiljem teisele mandrile, kutsuti Rhodes. Leon - noorim maailmajagu, mis kõik hiljem lahku põhiosa ja tegelikult saarel. Ülejäänud kahe kontinendi - see Phoebus ja Charon, mis on vastavalt valguse ja pimeduse. Charon on ühtlasi vangla õigusrikkujatele. Kogu kontinendil on erinevad lukud, mis enamasti kuuluvad eri hõimud. Mängi mängu online on palju lihtsam ka mingi osa klanni. Üks selles maailmas ei ole lihtne! Üldiselt Sphere online mäng, mis põhineb peamiselt inter-klanni võitlus, mitte sõda jube koletised.

Erinevalt enamikust mängud, valik Märgiklass tehakse kasvavalt möödaminnes mängu. Põhitegevus on mäng lahing, nii et see on ebatõenäoline, mäng on väga rahuarmastav mängijad. Reguleerimisala vaja mängida ühes 14 eri erialadel. Märk on ainult kaks parameetrit - pealkiri ja imevägi. Charge kogemus on ainult võitu vaenlaste lahing.

Suhteliselt hea-mängu graafika, eriti tahan rõhutada on üksikasjalikult tähemärki. Tekstuur kvaliteet jätab palju soovida, kuid nii väike mäng klient, see on täiesti vastuvõetav. Retked mängus peaaegu kõik väga sarnased ja monotoonne, on selge, et arendajad ei ole otseselt panustada neile.
Seega on meil päris huvitav mäng just klann lahingud ja lahingud.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more