Järjehoidjad

Sphere 2: Arena

Alternatiivsed nimed: Sfera: 2 Arena

Sphere 2: Arena Online - tasuta multiplayer online fantaasia mäng, mis kastke sind maailma sfääri.

Miinimumnõuded süsteemile mäng on järgmised:
- Operatsioonisüsteem Windows XP/Vista/7
- internetiühenduse
- Protsessor: PIV-1500
- Mälu: 1024 MB RAM,
- Video: GeForce3 kõrgemasse koos 64 MB VRAM
- Minimaalne 700 MB vaba kõvaketta ruumi.

Et oleks võimalik mängida mängu online Sphere 2: Arena peate installima uusima versiooni DirectX.

Osale mängus Sphere 2: Arena ei pruugi olla vajalik, kui te registreeritud projekti NIKITA. Hetkel, kui online mäng kera 2: Arena on ühendatud ühe registri GameXR pass. Kui Te olete juba registreeritud kontot Sphere 2: Arena online registreerimine on võimalik kahel viisil:
- lihtne - sa siseneda soovitud märk, parool ja e-mail;
- täis. Siin on vaja lisaks standard andmed, kasutuselevõtu ees-ja perekonnanimi, samuti vastused kaks salajane küsimus. Kõik see kasutatakse andmete hävimise loa.

Lihtsalt mängida sa pead alla laadima ja paigaldama arvutisse klienditarkvara ametlikul kodulehel mäng, mis viib teid mitte rohkem kui 10 minutit.

Sphere 2 Arena online mäng on väga erinev teistest mänge selle žanri. See mäng on suunatud mitte ainult säilitada võitleb vahel tõeline mängijat. Lahingud tehisintellekt, kui sa mängid mängu Sphere 2: Arena online, ei peaks tegema. Lihtsalt ei anna reisil maailma ülesannete täitmisel mõistatusi ja teadustöö hoonete koopad jms.

Kui mängid Sphere 2: Arena, siis valik on enne teid, mis on kaks jooksu teha.
People. Esialgne rahvaarv maailmas Fields, inimesed ei ole tüüpiline välimus. Nad võivad olla erineva värvi nahk, silmad, juuksed, tätoveeringud võib olla mitu. Riietus stiil ka erinev ja sõltub maitse omanik. Isased on tavaliselt suuremad kui naistel, kuid mitte tugevam jõud. Nende vastased kutsuvad inimesi fremderami. Inimesed on väga loominguline, saab oma magic, kuid see on eriti hea kavandamisel keeruline võidelda mehhanismid. Vampire veri tervendav mõju inimestele, annab neile jõudu ja vastupidavust.
Vrili. Inimesed kutsuvad neid vampiirid. Nad on pärit kadunud maailm nüüd Abrak. Vrili on hele nahk, veidi märkis kõrvad, silmad, punased refluent. Vrili ei karda küüslauku või päikesevalgus. Nad ei toituvad verest, kuigi ta teenib neid toetamise vahendeid, ilma mis Vrili nõrgendab. Silver ei tapa neid, kuigi nõrk mürk. Vrili elama mõisad. Väga andekas magic, mis on valmistatud puidust, metallist, kivist käsitööliste. Nad on väga kiire, vilgas ja visa, kuid halvem inimene võimu.

Game Sphere 2: Arena Online pakub mängijatele iseloomu areng mitut liiki:
- Warrior
- Mag
- scout
- preester.

Iga klass on omakorda mitmeid erialasid, et teil on valida, siis valida oma maitse mängu ajal.

Piirkonnas 2: Arena saab mängida, võideldes lahingutes kahes valdkonnas: jõe orgu ja kuristiku Gram-gon. Igas valdkonnas on oma spetsiifika võidelda. River Valley areenil lüüa Gram võigas kristall Timolanta ja viis altarid. In Ravin-Gon Ayzenshloss pead lüüa lossi.

Mängu ajal on teil võimalus osaleda selliseid võitleb:
- vaba (ja Vrili inimesi sama meeskond),
- race (inimesed vastu Vrili)
- inter-klanni (klannid võitlevad omavahel mõjuvõimu).

Register Sphere 2: Arena avab enne saarele kadunud lainete Chaos. Sellel saarel ei pääse, nii et elanikud saavad viia ainult lõputu järeleandmatu võitlus üksteisega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more