Järjehoidjad

Sphere: Reborn

Alternatiivsed nimed: Sfera: Pererojdenie

Sphere: Reborn Online - see on esimene multiplayer rollimäng Vene stiilis fantaasia.
Osale mängus Sphere: Reborn racing nõuab erilist klient, siis kasutuselevõtu nick, parool, e-posti teel. Registreerimine Sphere: Reborn ei ole vajalik, kui teil on konto juba olemas igal projekti GameXP NIKTIA. Online. Kui unustasite parooli süsteemist GameXP pass, mäng Sphere: Reborn online aidata teil taastada.

Alguses mängu teil palutakse luua iseloomu ja valida oma välimuse, sealhulgas tätoveeringud. Märk on mitmeid omadusi. See pealkiri (sõjaline edu), aste (maagiline saavutused), tervis, prana, täiskõhutunne, parameetrid rünnak ja kaitse. Maksimaalse taseme pealkiri ja võimsus - 60. Kui sa mängid mängu online Sphere: Reborn, siis teatud arenguastmel oma iseloomu, ta saab valida elukutset. See maagiline elukutse - inkvisiitor, Druid, võlur, Necromancer ja Archmage. Võitlus elukutse - Crusader. Hunter, Steel Master, Gunslinger, Bandier. Assassin, barbaarne, varas ja Sepp nõudluse arengut kui maagiline ja sõjalise oskusi. Kutsekoja Guild Master õpetab teile, ja kasvatada valitud käsitöö peate täitma oma ülesandeid.

Mängida Sphere: Reborn online ja arendada oma iseloomu, sa pead tapma koletisi, elavad maailmas. Lisaks NPC tegelased, kes elavad linnades, mis pakub sulle missioon hävitada koletisi ja ka selle eest maksma. Go jahtima monster saad üksi, või võib võtta koos firma, sel juhul koletise tase oluliselt suurendada. Mida kõrgem on tapnud koletis, rohkem kogemusi punkte saad. Kõik mängus rohkem kui 150 erinevat liiki verejanuline koletised.
Online mäng Sphere: Reborn pakub mitmeid võimalusi kauplemine - või NPC-edasimüüja või teiste mängijatega. Viimasel juhul saab kauplema.
Mängimiseks Sphere: Reborn edukalt, saad igal grupi ülesande täitmiseks või liituda klanni. Klannid mängus suur number, kuid alustada seal ja ei ole nii lihtne, et ellu jääda tingimisi.

Et võita sa olema varustatud üle 500 relva ja 50 maagiline esemeid. Relvi, mis on saadaval, määrab taseme iseloomu areng.
Sinu iseloom on karma, mis määrab kindlaks koha, tema ülestõusmise ja kaotus on surm asju. Karma on võimalik parandada, täites teatud ülesandeid.
Sphere: Reborn online mäng annab oma iseloomu retseptiraamat, mis on kirjutatud retsepte kasutada pulbreid anda asju ebatavaline omadused Raamatu mantraid, kus teil salvestada ilm.
Battles mängu dünaamiliseks, igale maitsele. Mõnikord klannid suuremahuliste lahingud valdamise lukud.

To Sphere: Reborn mängida, sa pead end kurssi viia neljal kontinendil - Hyperion, Charon ja Fed Rhodes ja kaheksas linnas. Iga linn mängija ootab huvitav külalistele, lahingud ja mõrrad.
Maailma piirkonnad pärinevad keskajast, on loodud munk, kes tahtis põgeneda katk möllas uus ja õnnelik maailm. Selle asemel, sest vangistamiseks ja munk suutnud luua maailma kannatusi, mida on pidevalt arenenud maagia, samuti on olemas erinevaid koletisi. On ettekuulutus, mille kohaselt ulatus maailm hukka, ja see sureb ja meie maa, šokeeritud palju õnnetusi tabanud. Nii paljud vaprad mehed püüavad niinimetatud kapten sõlme, mis võib takistada täitmise ettekuulutus.
Sphere: Reborn Online registreerimine on väga lihtne, kuid saan sind maailma maagiat ja rüütlid, kus teil on võimalik võtta oma õiguspärasele kohale.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more