Järjehoidjad

Varjupruudid

Alternatiivsed nimed: Sünged pruudid

Shadow Brides – pruutide meeskond päästab maailma kurja eest

Shadow Brides RPG mäng strateegia elementidega. Arendajad on stuudio Laura Games, mis on täna ainus projekt. Kas see on meie tähelepanu väärt? Loojad andsid endast parima. Kuigi süžee pole uus ja mängu mehaanika on ammu teada. Kuid meid köidab suur valik erinevate võimete ja oskustega kangelasi, ainulaadseid kangelasi, keda pole teistest mängudest kopeeritud, nimelt pruutkangelased. Kogu teie lahingumeeskond koosneb pruutidest. Jah, jah, sa ei kuulnud. See on mängu tipphetk ja vastavalt ka nimi. Mäng ise osutus suure funktsionaalsuse ja valikutega - ainult natuke. Kõik mängu funktsioonid on sisutihedad ja täiendavad üksteist, lisaks on mõned eripärad. Aga kõigepealt asjad kõigepealt.

Mängu funktsioonid

Loojad nõuavad, et see on puhas RPG. Aga me ütleme, et sellel on ka strateegilisi elemente. Näiteks peate oma meeskonna läbi mõtlema ja kangelased kindlas järjekorras lahingusse laskma, neid kombineerima ja võtma arvesse ka oskusi. Teie peategelane, lord, ilmub alguses lahinguväljale. Väli koosneb lahtritest "kolm korda kolm". Igaüks neist mahutab ühe pruudi. Pruutide paigutamine maksab mängupunkte, mis aja jooksul kogunevad. Alguses on teil 20 punkti – kasutage neid targalt.

Igal pruudil on oma haruldus ja paigutuse maksumus. Kokku saab lahingus kasutada kuni 8 pruuti, korraga kuni 4 vahel valida. Viige need kõrgemale ja varustage need parima varustusega ning ärge unustage kuulsust. Mida rohkem tähti kangelasel on, seda rohkem kahju ta teeb ja seda paremad tulemused on. Lohistage pruudid ootenimekirjast lahinguväljale, saates nad seeläbi lahingusse. Võitlus on käigupõhine, kuid kõik võitlevad automaatselt. Võid lubada ka hävitajate automaatse paigutamise, kuid rasketes lahingutes pole see parim lahendus.

Shadow Brides arvutis on täis tonni koopasse ja kõikvõimalikke koopasse, nii PVP kui ka PVE. Teisisõnu, võitle tõeliste mängijate või mängutegelastega. Näiteks põhikampaania koosneb paljudest erinevate teemade ja lugudega osadest. Saate teada vampiiridest, libahuntidest, igasugustest kummitustest ja deemonitest. Muidugi tuleb neist jagu saada – see on ju kangelase tee!

Mängu huvitav osa on suhtlemine oma pruutidega. Valige oma lemmikloom ja hellitage teda:

  • kingitused
  • koos aega veeta
  • parim varustus
  • tähe suurendamine
  • uued rõivad
  • avameelsete fotode kogu

Kõik need funktsioonid avatakse mängu võitmisega. Mõned mängijad kurdavad pika õpetuse üle. Kuid see lihtsustab ainult edasist mängu ja tutvustab kõiki mängu peensusi. Nii et ole kohe alguses kannatlik ja paari päevaga saab sinust kõige kuumemate pruutidega tugevaim isand.

Shadow Bridesi allalaadimine arvutile on üsna lihtne. Kuigi mäng töötati välja mobiilseadmete jaoks, saate seda hõlpsalt mängida arvutis või sülearvutis. Installige lihtsalt mõni saadaolevatest Androidi emulaatoritest ja nautige lahinguid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more