Järjehoidjad

Shadow Gambit

Alternatiivsed nimed:

Shadow Gambit Varjatud strateegiamäng, mis on inspireeritud ajast, mil meresid valitsesid arvukad piraadid ja eraisikud. Mäng on saadaval arvutis. Graafika näeb välja realistlik, väga ilus ja detailne, kui arvutil on piisavalt jõudlust. Häälnäitlemine on tehtud professionaalselt, muusika täiustab üldist atmosfääri ja inspireerib vägitegudele.

Maailmas on palju maagilisi ja maagilisi olendeid, kus lugu areneb.

Osalege ohtlikes seiklustes koos neetud piraadiga nimega Afia.

Enne kui saate luua võitmatu laeva, mille mehitasid elutud olendid, tuleb täita palju ülesandeid.

  • Avastage vett
  • Leidke mustad pärlid, et moodustada meeskond
  • Leidke maagilisi esemeid, millest on reisil palju kasu
  • Infiltreeruge inkvisitsiooni kindlustesse ja saage väärtuslikke auhindu
  • Tegelege vaenlase laevade armaadiga
  • Külastage salapäraseid maid ja õppige kõiki nende saladusi
  • Täiendage oma laeva jõudlust ja relvi

Nagu näete, on piraatide elu väga sündmusterohke.

Enne Shadow Gambiti mängimist ei tee halb läbida lühike õpetus. Nii harjute mänguga kiiresti ja suudate ülesandeid tõhusamalt täita.

Algul saab olema raske, aga kui sa ei kiirusta, võtad tasapisi meeskonna kokku ja see muutub lihtsamaks. Igal 8 meeskonnaliikmel on ainulaadsed võimed, mis tulevad kasuks laeva juhtimisel või lahingus.

Mängus on palju mõistatusi ja teil on võimalus igaüks neist lahti harutada.

Põhiülesannete täitmisel saate väärtuslikku tasu, mis tugevdab teie laeva ja meeskonda. Siin saate osa kõigist kuulsaimatest piraadilugudest, see saab olema põnev ja lõbus.

Vaenulikele saartele maandudes on oluline valida õige koht ja aeg. Tihti on lihtsam märkamatult mööda ujuda kui kõigi ala valvavate vaenlastega võidelda.

Lahingute ajal pole frontaalrünnak parim valik. Alguses see töötab, kuid hiljem, kui vaenlased muutuvad tugevamaks, peate katsetama taktikat, et leida kõige tõhusam.

Kui teil ei õnnestunud esimesel korral, ärge muretsege. Võite uuesti proovida. Peaasi on mitte unustada mänge õigeaegselt salvestada, et ebaõnnestumise korral uuesti alustada.

Hetkel on mäng aktiivses arenduses ja saadaval on ainult demoversioon. Ka praegu saab sellega lõbutseda, sest kriitilisi vigu pole.

Iga värskendus toob uusi asukohti, rohkem ülesandeid ja relvi ning laevade kaunistusi.

Täieliku väljalaskmise ajaks on see meistriteos, mida kõik piraadilugude fännid tahavad mängida.

Internetti on vaja ainult mängu installimiseks, siis saate seiklusi nautida ilma võrguühenduseta.

Saate rakenduse

Shadow Gambit arvutile PC tasuta alla laadida, kasutades sellel lehel olevat linki või külastades arendajate veebisaiti.

Hakkake mängima nüüd, et saada käsile legendaarne kummituslaev ja tekitada hirm kõigis, kes julgevad teile väljakutse esitada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more